Simple půjčka zvládne rychlou finanční injekci i o víkendu

Rychlé SMS půjčky patří na našem trhu k velmi oblíbeným. Mezi hlavní klady té Simple patří neomezená doba prodloužení a velká průchodnost žádostí. Vyloučeni jsou prakticky jen lidé, vůči kterým je vedena exekuce.

Simple znamená v překladu jednoduchý a tahle půjčka dělá svému jménu opravdu čest. Velmi dobrý dojem dělá už snadno ovladatelný posuvník, na kterém si navolíte výši půjčky (1 000 až 10 000 Kč) a dobu splácení (7-30 dní). Těšit se můžete na rychlé schválení půjčky a peníze na účtu do 30 minut (podle vaší banky).

SMS půjčka letí k vám!

Okřídlené slogany většinou příliš nemilujeme, ale tenhle dává vážně smysl. Potřebujete překonat složité období v životě? Nezaplatil vám zaměstnavatel včas nebo vás vyšplouchla pojišťovna? Pak je tu jednoduchá SMS Simple půjčka. Lze ji jednoduše vyřídit on-line. Schválení netrvá víc než několik desítek minut, a pokud máte účet u některé z velkých českých bank,dorazí k vám peníze do 30 minut! Žádné zbytečné papírování ani přebujelá administrativa. Vše je rychlé a maximálně přehledné. Například pojistné podmínky a celé znění smlouvy si můžete na webu přečíst ještě předtím, než vůbec začnete o podpisu uvažovat.

Simple půjčka se neschovává za anonymní obchodní zástupce nebo formulky typu „detaily vám sdělíme až při nezávazném návrhu smlouvy.“ Předem víte, jaké jsou podmínky.

Tři možnosti vyřízení

Můžete si zvolit ze tří způsobů, jak o půjčku požádat. Půjde to klasicky přes internet, přes facebook, ale také přes váš mobilní telefon. Počítejte však s nutností poslat 1 Kč na účet poskytovatele pro ověření vlastnictví bankovního účtu. Bez tohoto kroku se Simple půjčka bohužel neobejde. Možná není ani výplata v hotovosti na ruku.

Půjčka, kterou lze neomezeně prodloužit

Také se vám stalo, že na splacení vašich dluhů zkrátka nezbylo? Simple půjčka vám umožní neomezené odložení vašeho dluhu. Podmínkou je uhrazení 20 % z půjčené částky okamžitě na účet. Jde o poplatek, takže jeho zaplacením se výška půjčky nesnižuje. Na stránkách je také uveden velmi příznivý dodatek, který vybízí všechny klienty potácející se v problémech k aktivnímu řešení dluhů, a na oplátku slibuje možnost až 100% odpuštění dlužných poplatků.

Na druhou stranu můžete svůj dluh vyrovnat kdykoliv do data splatnosti, aniž by bylo třeba hradit nesmyslné poplatky za předčasné splacení.

Kdo dosáhne na Simple půjčku?

Podmínky získání půjčky jsou velmi mírné. Zájemce především musí splňovat podmínku věku (18-65 let) a nesmí být proti němu vedena exekuce. Simple půjčka nahlíží do registrů. Nevadí jí však záznam v rejstříku trestů ani momentální absence zaměstnání. Jde o ideální produkt ve chvíli, kdy vám chybí pár tisíc do výplaty nebo potřebujete jen malý úvěr, a nemáte možnost si výhodně půjčit od banky.

Simple půjčka
Název poskytovatele Simple Money Service, s.r.o.
Popis půjčky Půjčka, kterou vyřídíte bleskově i o víkendu.
Základní parametry
Od 1000 Kč
Do 10000 Kč
RPSN od 1 836 %
RPSN poznámka modelový případ RPSN 1 916%
Roční úrok od 18 %
Způsob poukázání převod
První půjčka zdarma ne
Potřebné dokumenty OP+ další doklad totožnosti
Splatnost úvěru
splatnost od 7 dní
splatnost do 30 dní
předčasné splacení ano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věk od 18 do 65
občanství ČR
bankovní účet ano
zaměstnán ne
Kontakty
email info@simplepujcka.cz
web www.simplepujcka.cz
Telefon 702 034 931
Adresa Kredia s.r.o.,Simple Money Service, s.r.o. – Simple půjčka Počernická 509 Praha 10, Česká republika
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez poplatků ne

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin