Muž s penězi

Simple půjčka zvládne rychlou finanční injekci i o víkendu

Rychlé SMS půjčky patří na našem trhu k velmi oblíbeným. Mezi hlavní klady té Simple patří neomezená doba prodloužení a velká průchodnost žádostí. Vyloučeni jsou prakticky jen lidé, vůči kterým je vedena exekuce.

Simple znamená v překladu jednoduchý a tahle půjčka dělá svému jménu opravdu čest. Velmi dobrý dojem dělá už snadno ovladatelný posuvník, na kterém si navolíte výši půjčky (1 000 až 10 000 Kč) a dobu splácení (7-30 dní). Těšit se můžete na rychlé schválení půjčky a peníze na účtu do 30 minut (podle vaší banky).

SMS půjčka letí k vám!

Okřídlené slogany většinou příliš nemilujeme, ale tenhle dává vážně smysl. Potřebujete překonat složité období v životě? Nezaplatil vám zaměstnavatel včas nebo vás vyšplouchla pojišťovna? Pak je tu jednoduchá SMS Simple půjčka. Lze ji jednoduše vyřídit on-line. Schválení netrvá víc než několik desítek minut, a pokud máte účet u některé z velkých českých bank,dorazí k vám peníze do 30 minut! Žádné zbytečné papírování ani přebujelá administrativa. Vše je rychlé a maximálně přehledné. Například pojistné podmínky a celé znění smlouvy si můžete na webu přečíst ještě předtím, než vůbec začnete o podpisu uvažovat.

Simple půjčka se neschovává za anonymní obchodní zástupce nebo formulky typu „detaily vám sdělíme až při nezávazném návrhu smlouvy.“ Předem víte, jaké jsou podmínky.

Tři možnosti vyřízení

Můžete si zvolit ze tří způsobů, jak o půjčku požádat. Půjde to klasicky přes internet, přes facebook, ale také přes váš mobilní telefon. Počítejte však s nutností poslat 1 Kč na účet poskytovatele pro ověření vlastnictví bankovního účtu. Bez tohoto kroku se Simple půjčka bohužel neobejde. Možná není ani výplata v hotovosti na ruku.

Půjčka, kterou lze neomezeně prodloužit

Také se vám stalo, že na splacení vašich dluhů zkrátka nezbylo? Simple půjčka vám umožní neomezené odložení vašeho dluhu. Podmínkou je uhrazení 20 % z půjčené částky okamžitě na účet. Jde o poplatek, takže jeho zaplacením se výška půjčky nesnižuje. Na stránkách je také uveden velmi příznivý dodatek, který vybízí všechny klienty potácející se v problémech k aktivnímu řešení dluhů, a na oplátku slibuje možnost až 100% odpuštění dlužných poplatků.

Na druhou stranu můžete svůj dluh vyrovnat kdykoliv do data splatnosti, aniž by bylo třeba hradit nesmyslné poplatky za předčasné splacení.

Kdo dosáhne na Simple půjčku?

Podmínky získání půjčky jsou velmi mírné. Zájemce především musí splňovat podmínku věku (18-65 let) a nesmí být proti němu vedena exekuce. Simple půjčka nahlíží do registrů. Nevadí jí však záznam v rejstříku trestů ani momentální absence zaměstnání. Jde o ideální produkt ve chvíli, kdy vám chybí pár tisíc do výplaty nebo potřebujete jen malý úvěr, a nemáte možnost si výhodně půjčit od banky.

Simple půjčka
Název poskytovateleSimple Money Service, s.r.o.
Popis půjčkyPůjčka, kterou vyřídíte bleskově i o víkendu.
Základní parametry
Od1000 Kč
Do10000 Kč
RPSNod 1 836 %
RPSN poznámkamodelový případ RPSN 1 916%
Roční úrokod 18 %
Způsob poukázánípřevod
První půjčka zdarmane
Potřebné dokumentyOP+ další doklad totožnosti
Splatnost úvěru
splatnost od7 dní
splatnost do30 dní
předčasné splaceníano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věkod 18 do 65
občanstvíČR
bankovní účetano
zaměstnánne
Kontakty
emailinfo@simplepujcka.cz
webwww.simplepujcka.cz
Telefon702 034 931
AdresaKredia s.r.o.,Simple Money Service, s.r.o. – Simple půjčka Počernická 509 Praha 10, Česká republika
Parametry půjčky
Nebankovní půjčkaano
Bez ručiteleano
Bez zajištění / bez zástavyano
Půjčka na cokolivano
Peníze v hotovostine
Peníze na účetano
Půjčka přes internetano
SMS půjčkane
Půjčka bez potvrzení o příjmuano
Půjčka bez registrune
Půjčka bez poplatkůne