Půjčka CreditOn sází na flexibilitu a férové podmínky

Služby půjčky CreditOn jsou určeny všem, kteří si potrpí na pohodlí a maximální kontrolu ve všech oblastech. Jejich benefitem je léty prověřený spolehlivý zákaznický servis, rychlá výplata peněz a flexibilní výše a délka zápůjčky, která nestaví klienty do podřízené pozice, ale dělá z nich plnohodnotné partnery pro oboustranně výhodnou spolupráci.

Rychlá půjčka CreditOn působí na českém trhu již několik let a za tu dobu získala již přes 20 000 spokojených klientů. Své pobočky má však také na Slovensku, Polsku, Lotyšsku a Gruzii a další pobočka brzy vznikne i na Novém Zélandu. Mezinárodní zkušenosti a zázemí však nejsou jediným důvodem, proč si zvolit právě CreditOn.

Více způsobů půjčování pro ověřené klienty

První registrace při žádosti o půjčku je vždy složitější. Aby byly splněny podmínky dané zákonem, je třeba ověřit identitu žadatele skrze kopie osobních dokladů, případně také přes telefon nebo bankovní účet. CreditOn však na oplátku poskytuje těm, kteří už první půjčku bez problémů splatili, bonus v podobě rychlé SMS půjčky, pro jejíž poskytnutí skutečně stačí pouhé zaslání SMS. Půjčíte si tak skutečně pohodlně a odkudkoliv.

Individuální přístup jako benefit číslo jedna

Díky po léta střádaným zkušenostem poskytuje služba CreditOn svým klientům skutečně individuální přístup v rámci jednotlivých trhů. Výše půjčky, schvalovací proces, on-line prvky a další drobnosti jsou nastaveny tak, aby plně vyhovovaly zákazníkům z konkrétní země. Není vám tedy předhazována žádná standardizovaná šablona stejná pro všechny. A vysoce individuální přístup si půjčka CreditOn ponechává i při jednání se zákazníky. Například půjčku je možné zvolit s přesností na stokoruny a vyhnout se tak placení úroků za něco, co nechcete nebo nepotřebujete. Je možné si tak půjčit třeba na přesnou splátku pračky, aniž by byl potřeba platit výrazně více. Taková půjčka se navíc i dobře pamatuje.

Tip: Co vše byste měli vědět, než si vezmete půjčku

CreditOn – skutečná půjčka na míru

Nejmenší částka, kterou si u CreditOn můžete půjčit je 500 Kč. Maximum pro nové klienty je 8 000 Kč, stávají pak mohou využít úvěrový limit až do výše 20 000 Kč. Žádost o půjčku bývá zpracována do 15 minut, a poté je odesláno vyrozumění o schválení či nechválení půjčky přes SMS na uvedený mobilní telefon. Můžete si tak zažádat o půjčku třeba z internetové kavárny, a na výsledek si počkat už v pohodlí domova.

Pokud máte účet u Fio Banky, Raiffeisenbank, Komerční banky, Monety nebo České spořitelny, můžete očekávat peníze do 15 minut od schválení, v ostatních případech bude termín o něco delší.

Není třeba si hlídat termíny splatnosti, CreditOn je svým zákazníkům připomíná v e-mailech a SMS zprávách. Klienti, kteří splácí včas pak jako bonus získávají slevy a další bonusové služby. A pokud na další splátku nezbývá? Pak stačí zaplatit poplatek za prodloužení (1-30 dní) a vyřízení půjčky o něco odložit. S CreditOn je vyřízení rychlé půjčky docela snadné!

CreditOn
Název poskytovatele Creamfinance Czech, s.r.o.
Popis půjčky Rychlá půjčka s výhodami pro spolehlivé klienty.
Základní parametry
Od 500 Kč
Do 20 000 Kč
RPSN 2 376 % p.a.
RPSN poznámka 0% v případě první půjčky
Roční úrok od 0 %
Způsob poukázání převod
První půjčka zdarma ano
Potřebné dokumenty OP
Splatnost úvěru
splatnost od 1 dní
splatnost do 30 dní
předčasné splacení ano, se snížením celkových poplatků
Podmínky pro získání
věk od 18 do 75
občanství ČR
bankovní účet ano
zaměstnán ne
Kontakty
email info@crediton.cz
web www.crediton.cz
Telefon 222 200 523
Adresa Creamfinance Czech, s.r.o.,Argentinská 286/38, Holešovice, 170 00 Praha 7, Česká republika
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
SMS půjčka ano
Půjčka bez potvrzení o příjmu ano
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez poplatků ne

Online žádost o půjčku u České spořitelny