CreditPortal – rychlé peníze na účet i na čerpacích stanicích

Získat dnes rychlou půjčku není problém, pokud máte k dispozici bankovní účet u některé z větších banka. Ale co když z jakéhokoliv důvodu potřebujete peníze přímo v hotovosti, a to nejlépe do 24 hodin? Pak je tu půjčka od CreditPortal. Co všechno byste i ní měli vědět?

Rychlé a přímočaré vyřízení žádosti – to jsou slova, kterými sama sebe charakterizuje půjčka CreditPortal a my se rozhodli její tvrzení ověřit. První seznámení vypadá dobře, podívali jsme se na půjčku Credit 30 – vše lze vyřídit pohodlně on-line, a není ani třeba zasílat na účet společnosti obligátní 1 Kč, což mnozí poskytovatelé vyžadují dokonce ještě předtím, než je vaše žádost schválena. Malým mínusem je nutnost doložení příjmu, ať už kopií výplatní pásky nebo třeba potvrzení z Úřadu práce o pobírání dávek. Nezáleží na druhu příjmu, musí jen nějaký být.

Zásady zodpovědného půjčování aneb v insolvenci si nepůjčíte

Společnost CreditPortal dodržuje zásady zodpovědného půjčování. Nahlíží do registrů a předluženým klientům jednoduše nepůjčí. Záznam v registru však automaticky neznamená, že budete odmítnuti. Spíše se připravte na menší půjčenou částku a vyšší úroky. A totéž platí i v případě, že se potýkáte se záznamem v rejstříku trestů. Na druhou stranu však nijak nediskriminuje své starší klienty. Minimální hranice pro schválení půjčky je 18 let, horní není stanovena. Na půjčku před výplatou nebo důchodem tak dosáhne téměř kdokoliv.

Diskrétní a rychlá půjčka na čerpací stanici

Peníze dostanete po schválení půjčky do 15 minut na svůj bankovní účet. A pokud nutně potřebujete hotovost? Pak mám pro vás společnost CreditPortal připravenou výhodnou spolupráci se sítí čerpacích stanic EuroOil (191 poboček po celé ČR). Stačí zažádat o půjčku on-line (oceníte přizpůsobení webu i pro mobilní rozhraní) a peníze si poté vyzvednout a na nejbližší čerpací stanici EuroOil 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Vše je rychlé a anonymní. Nežádáte svým vlastním jménem, ale prostřednictvím poukazu od CreditPortal. Obsluha stanice tak vůbec neví, že jde o peníze neúčelové půjčky, pokud se sami u pokladny neprozradíte. A jak dlouho celý proces trvá? Průměrně 15 minut od schválení žádosti.

Jak poznáte, že je na čase přemýšlet o refinancování půjčky?

Flexibilní půjčka pro každého

U CreditPortal je možné si půjčit libovolnou částku od 500 do 30 000 Kč. Částka na posuvníku naskakuje po stokorunách, takže nemusíte platit za to, co nepotřebujete. Úplně noví klienti mohou využít limit 5 000 Kč, který se s každou další úspěšně splacenou půjčkou navyšuje právě až do 30 000 Kč.

A jestliže se dostanete do problémů, nezapomeňte využít možnosti refinancování (prodloužení) půjčky. Zaměstnanci klientského centra s vámi vše domluví již v době, kdy se první problémy objeví na obzoru. Nebudete odkazováni na řešení „až po termínu,“ svázané s vysokými poplatky a úroky. Zodpovědný přístup k půjčce se vám tak u CreditPortal zaručeně vyplatí.

Půjčka Credit 30

Název poskytovatele CreditPortal, a.s.
Popis půjčky Rychlá půjčka on-line s možností anonymního vyzvednutí peněz na čerpací stanici.
Základní parametry
Od 500 Kč
Do 30 000 Kč
RPSN od 9 088,10 %
RPSN poznámka modelový případ RPSN 13 901, 40 % p.a.
Roční úrok 40 %
Způsob poukázání převod, hotovost
První půjčka zdarma ne
Potřebné dokumenty OP + jiný doklad totožnosti
Splatnost úvěru
splatnost od 5 dní
splatnost do 30 dní
předčasné splacení ano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věk od 18 let
občanství ČR
bankovní účet ne
zaměstnán ne
Kontakty
email kontakt@creditportal.cz
web www.crediportal.cz
Telefon 222 209 011
Adresa CreditPortal, a.s., Argentinská 286/38, 170 00, Praha-Holešovice, Česká republika
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ano
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez poplatků ne

Online žádost o půjčku u České spořitelny