Půjčka CREDITAS: Individuální úvěr bez zástavy

Nebankovní společnost CREDITAS nabízí možnost půjčit si peníze všem, kdo z nějakého důvodu nechtějí nebo nemohou využít nabídku bankovní půjčky. Pro celou řadu zájemců pak půjčky od CREDITAS mohou nabídnout zajímavější nebo i výhodnější parametry a podmínky pro financování jejich potřeb. Jednou z půjček od nebankovní společnosti CREDITAS je i Individuální úvěr bez zástavy. Jedná se o nebankovní půjčku pro všechny zájemce.

Peníze, získané z této půjčky je možné použít na celu řadu různých účelů. Peníze mohou sloužit k financování nákupu různého vybavení domácnosti, na nákup nového nebo ojetého auta. Úvěr se hodí i na financování nákupu nějaké nemovitosti nebo i na běžné výdaje a útratu v domácnosti. Tento úvěr mohou využít i lidé, kteří hledají peníze na podnikání nebo i za jiným účelem.

Podmínky a parametry Individuálního úvěru od CREDITAS

Základní podmínkou pro schválení půjčky od CREDITAS, je to, že žadatel musí být členem tohoto spořitelního družstva. Pokud má o vyřízení půjčky zájem někdo, kdo není členem, musí nejprve uzavřít členskou smlouvu. Je to podobné, jako když banka požaduje, aby si zájemce o půjčku nejprve zřídil běžný osobní účet právě u této banky.

Minimální výše úvěru Individuální úvěr bez zástavy od CREDITAS je 10 tisíc korun. Maximální výše pak není pevně stanovena a závisí na posouzení schopnosti splácet a případně na posouzení poskytnutých záruk.

Doba splatnosti se u tohoto úvěru může pohybovat v rozmezí 12 až 240 měsíců (tedy 1 – 20 roků). Za vyřízení žádosti o úvěr si spořitelní družstvo CREDITAS účtuje poplatek ve výši 2% z půjčených peněz. Minimální výše tohoto poplatku je 500 Kč, maximální výše odpovídá výši půjčky. (poplatek za schválení je u CREDITAS o něco vyšší než je běžné u jiných bankovních společností, kde se tento poplatek zpravidla pohybuje na úrovni 1% z výše úvěru).

CREDITAS si pak dále účtuje roční poplatek za správu úvěru ve výši 600 Kč (to je naopak o něco méně než je obvyklé u bank, kde bývá tento poplatek často ve výši 1500 – 1800 Kč ročně).

Základní podmínky pro schválení žádosti o půjčku u CREDITAS jsou poměrně obvyklé. Minimální věk 18 roků, předložení dokladů totožnosti a doložení schopnosti splácet půjčené peníze.

Předčasné splacení úvěru u CREDITAS

Ani předčasné splacení úvěru u CREDITAS nepatří mezi nejvýhodnější nabídky na trhu. U CREDITAS je poplatek za předčasné splacení úvěru ve výši 4%. Jinde vám umožní předčasné splacení zdarma nebo si zpravidla naúčtují sankční poplatek ve výši 1%. 4% u CREDITAS je poměrně vysoký poplatek.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv Záložna CREDITAS:

Půjčka, úvěr: Půjčka CREDITAS: Individuální úvěr bez zástavy
Poskytovatel půjčky / úvěru: Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo
Typ společnosti: spořitelní družstvo
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 10 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru:
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 2,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, prokázat schopnost úvěr splatit, člen družstva.
Požadavky na zajištění úvěru: Individuální.
Předčasné splacení: 4 % z výše úvěru
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli. Účelový úvěr slouží např. jako úvěr na bydlení apod.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka do 20 000

Jak nejrychleji dosáhnou na půjčku? Jedině půjčkou na směnku!

Půjčka bez ručitele

Peníze ihned na ruku na pobočce. Stačí 30 minut a jsou Vaše!

Nebankovní pujčky bez registru a prijmu ihned na ruku

Své dluhy konsolidujte do jednoho velkého úvěru splatného do 8 let.

Půjčka na směnku

Získejte rychlou půjčku ve výši až 150 000 Kč. Vyřídíte z domova!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

One comment

Leave a Reply