House Real Estate Agent Realtor  - mohamed_hassan / Pixabay

Výkup nemovitosti – rodinné domy a byty

Chcete rychle prodat svou nemovitost – byt, rodinný dům, komerční objekt? Máte na nemovitosti exekuci nebo dražbu a chcete řešit tuto situaci prodejem nemovitosti? Nechcete čekat na zdlouhavý klasický prodej nemovitosti? Výkup nemovitosti může být pro vás řešení! Vykupujeme byty, domy v Praze, Brně, ale i v celé ČR!

Jsme připraveni ve spolupráci s našimi investičními partnery poskytnout své služby, a to formou výkupu nemovitosti, výkupu bytu, rodinného domu, komerčního objektu. Vykupujeme i zadlužené nemovitosti exekucemi nebo nařízenou dražbou.

Při výkupu nemovitostí přistupujeme ke každému případu individuálně a nabízíme právní pomoc s řešením případných exekucí nebo nařízené dražby na jakékoliv nemovitosti. Poskytujeme komplexní služby i s řešením následujícího bydlení.

Kde vykupujeme nemovitosti, rodinné domy, komerční objekty

Nabízíme vám ve spolupráci s našimi investičními partnery rychlý výkup nemovitostí za hotové. Vykupujeme byty i družstevní, rodinné domy, komerční objekty nejenom v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Hradci Králové, Olomouci, ale i po celé ČR.

Pro koho je výkup bytu i družstevního, komerčního objektu určen?

Výhody výkupu nemovitostí ocení především klienti, kteří mají nařízenou dražbu na své nemovitosti (bytu, domu, komerčního objektu) a nechtějí přijít o svou nemovitost v dražbě za zlomek její hodnoty.

V případě exekuce nebo nařízené dražby vykoupíme vaši nemovitost v době, kdy ještě můžete o své nemovitosti rozhodovat vy a ne exekutor, který se bude nemovitost chystat prodat za minimum její tržní hodnoty s tučnou odměnou za provedení dražby.

Naše společnost nejenom uhradí dohodnutou částku rychle, ale také zařídí veškeré nutné formality spojené s prodejem nemovitosti a uhrazením případných všech dluhů.

Jaké výkupy nemovitosti provádíme

  • rychlý výkup nemovitostí,
  • výkup zadlužených nemovitostí,
  • výkup nemovitosti – bytu, domu, komerčního objektu v exekuci,
  • výkup nemovitosti – bytu, domu, komerčního objektu v dražbě,
  • výkup nemovitosti se zástavou.

Jaká bude výkupní cena při výkupu nemovitosti?

Výkupní cena nemovitostí za hotové se pohybuje v rozmezí 50-80% tržního odhadu nemovitostí. Přesnou cenu nemovitosti určíme na základě posouzení specialistou, který si danou nemovitost prohlédne společně se soudním znalcem.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin