Banka 0600 – o jakou se jedná a co nabídne?

Banku můžeme poznat nejenom podle konkrétního názvu, jelikož ji můžeme celkem dobře poznat také podle čísla účtu. Tedy abychom byli konkrétní, tak především podle čtyřčíslí, které se nachází za lomítkem. Kdo je banka 0600? Je to GE Money Bank. Jedna z těch, které bychom mohli zařadit na seznam těch větších a samozřejmě také známějších, které se na našem trhu konkrétně pohybují. Podívejme se tedy na to, jakou má banka historii, stejně jako na to, jaké konkrétní produkty a služby může nabídnout.

Jakou základní charakteristiku banka 0600 má?

Podívejme se na to, o jakou banku se konkrétně jedná. Rozhodně je dobré začít sdělením, které má tato instituce uvedené na svých internetových stránkách. Jedná se o toto: „GE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Je univerzální bankou, která disponuje jednou z nejširších sítí poboček a bankomatů v ČR a rychle roste. Své služby orientuje jak na občany, tak na malé a střední podniky.“

Tato charakteristika je rozhodně spojena také s několika inovacemi, díky kterým můžeme banku považovat za skutečně zajímavého inovátora v oblasti finančních služeb. Zajímá vás, co banka 0600 konkrétně začala nabízet jako první na našem trhu? Jedná se o tyto produkty:

  • Možnost získání elektronického výpisu z účtu
  • Možnost sloužení vašich půjček – konsolidaci
  • Možnost zvýhodnit stávající hypotéku – refinancování
  • Internetové bankovnictví GE

Jaké je zázemí banky?

Základní charakteristiku tedy známe a tak se můžeme podívat i na zázemí samotné banky. Zde se hodí říci, že už ze samotného názvu jasně vyplývá, že banka je členem významné skupiny GE. Ta má za sebou velmi dlouhou historii, jelikož vznikla již v roce 1892. Tato skupina se však neorientuje jenom na bankovní služby, jelikož je spojena i s technologickými inovacemi a výrobními procesy. To vše vede k tomu, že celá tato skupina dohromady spravuje kapitál ve výši více než 550 miliard amerických dolarů a aktuálně na celém světě zaměstnává na 50 tisíc lidí. U nás je známá nejenom ve spojení s možností, kterou nabídne banka 0600, ale i s možností využít třeba i financování vozů, nebo další úvěrové produkty.

V jakých oblastech banka poskytuje své služby

Zajímavé informace o bance máme zmapovány a tak se můžeme podívat také na to, co nabídne především běžným občanům. Ti tvoří základ její klientely. Jedná se o možnost právy finančních prostředků prostřednictvím bankovních účtů, stejně jako jejich zhodnocení v rámci těch spořicích. Dále je to i oblasti investování, kterou mohou klienti nejenom soukromí, ale i firemní využít.

V portfoliu produktů a služeb najdeme také produkty úvěrové. Jsou to kreditní karty, jsou to standardní půjčky, úvěrové produkty spojené s poskytnutím peněz na auto, stejně jako na nové bydlení. Vše samozřejmě s ohledem na celkovou výhodnost, ale i jistoty spojené s dobrou dostupností, nebo jednoduchou správou.

GE Money Bank Internet Banka

Online žádost o půjčku u České spořitelny