Kdo je banka 3030 a co nabídne?

Vyznáte se v kódech bank? Pokud ano, jistě víte, že banka 3030 není žádnou jinou, než právě Air Bank. Jedná se tedy o nováčka na našem bankovním trhu, u kterého však můžeme s jistotou říci, že nám má jako klientům co nabídnout. Než se ale podíváme na to, jaké má služby a produkty, je dobré si zmapovat několik zajímavých informací.

Čím je banka 3030 charakteristická?

Začneme tím nejdůležitějším, čímž je rozhodně charakteristika této banky. Určitě je dobré podívat se do historie. Ta začíná v roce 2011, kdy banka poprvé vstoupila na náš trh. To bylo doprovázeno poměrně masivní reklamní kampaní, díky které si Air Bank získala celou řadu příznivců. Rozhodně na trh nevstupovala jako banka neznámá, protože už v té době s ní byla spojena prestižní skupina PPF. Ta je jistotou nejenom zkušeností, ale je spojena také dobrým finančním zázemím, což se pozitivně podepisuje na kvalitě nabízených produktů.

Podíváme-li se na základní kodex banky, rozhodně musíme pozitivně ohodnotit to, že banka 3030 se snaží vždy jednat pravdivě, otevřeně a také srozumitelně. Zakládá si mimo jiné i na přehlednosti a přístupnosti. I to jsou jedny z hlavních důvodů, které mohou klienti pozitivně ohodnotit.

Víte, která banka má kód 0600? Přečtěte si zajímavý článek.

Jaké produkty banka nabídne?

Stále jde o banku poměrně malou, což dokládá nejenom menší počet poboček a bankomatů, ale i počet nabízených produktů. Začneme-li těmi, které jsou určeny ke správě peněz, mluvíme o dvou hlavních možnostech. Jedná se o:

  • Běžný účet
  • Spořicí účet

První varianta je určena standardním klientům, kteří chtějí mít peníze uloženy, chtějí je přijímat, stejně jako je odesílat a provádět jednoduché platby. Tato možnost účtu je dostupná jak pro jednotlivce, tak i rodiny. Banka 3030 nabízí dva tarify, lišící se hlavně tím, jaké služby a v jaké míře budeme využívat. Druhá cesta, tedy možnost spořicího účtu je spojena i se zhodnocováním našich peněz. Zde potěší jasná garance banky, která zní: „Díky naší TOP3 garanci, máte jistotu, že váš úrok na spořicím účtu bude patřit vždy mezi tři nejvyšší na trhu. Nemusíte se přitom o nic starat. Nejlepší úrok ohlídáme za vás. Všem, kteří k nám přišli do konce ledna 2014, úročíme TOP3 garancí vklady až do 1 milionu korun.

Banka nám může také půjčit

Nejsou to jenom produkty spojené se správou našich financí, jelikož jsou to také půjčky. To jak ty klasické, tedy neúčelové, tak i půjčky převedené. V obou případech máme jistotu toho, že banka nabídne nejenom nízké úrokové sazby, ale že nabídne také jednoduché podmínky získání a individuální podmínky. Co také nechybí, to je možnost sjednat si produkt v rámci internetového bankovnictví. Vše doplňuje i služba spojená s převodem hypotéky. Air Bank sice svou ještě nenabízí, ale těm co ji mají, nabídne zajímavé zvýhodnění. Nejenom v oblasti úrokových sazeb, ale třeba také v oblasti měsíčních splátek.

Chcete znát více o bankovních kódech? Inspirujte se v tomto článku – http://www.pujcka600.cz/co-jsou-bankovni-kody-a-k-cemu-jsou-dobre/

Air Bank - bankoní kód 3030
Air Bank – bankoní kód 3030

Online žádost o půjčku u České spořitelny