ERA půjčky: Půjčka 600 000 Kč na cokoliv

ERA je značka, pod kterou nabízí své služby Poštovní spořitelna (vlastněná bankou ČSOB). Tak jako každá banka, i Poštovní spořitelna nabízí celou řadu různých úvěrových produktů a dalších finančních služeb. Jednou z těchto půjček je i ERA půjčka na cokoliv, díky které můžete snadno a rychle získat až 600 000 Kč. Peníze můžete použít libovolně, jejich použití není vázáno na žádný konkrétní účel.

ERA půjčka od Poštovní spořitelny

ERA půjčka je klasická bankovní půjčka. Nabízí úvěr ve výši 20 – 600 000 Kč. Peníze si můžete půjčit na 12 – 84 měsíců (tedy na 1 – 7 roků). Mezi základní parametry, jaké má ERA půjčka, patří minimální úroková sazba ve výši 8,8%.

Mezi výhody, jaké má ERA půjčka, patří především to, že si Poštovní spořitelna neúčtuje žádné poplatky za schválení úvěru. Nejsou zde ani žádné další poplatky za vedení půjčky. Peníze tak dostanete bez poplatků, platíte jen pravidelné splátky a úroky.

Nevýhodou, jakou má ERA půjčka, může pro někoho být nutnost zřízení běžného bankovního účtu u Poštovní spořitelny. Pokud jste již klientem této banky, pak vás tato podmínka nijak neomezuje. Pokud ale máte svůj běžný bankovní účet zřízený u nějaké jiné banky, musíte počítat s tím, že si budete muset u Poštovní spořitelny zřídit alespoň základní bankovní účet. Tím je ERA osobní konto a za jeho vedení zaplatíte minimálně 408 Kč ročně. To jsou dodatečné náklady, které vám mohou ERA půjčku, od Poštovní spořitelny, trochu prodražit.

Podmínky pro získání půjčky

Základní podmínky pro získání ERA půjčky jsou minimální věk 18 roků (maximálně pak 67 roků). Musíte mít zřízení běžný osobní účet u Poštovní spořitelny (ten vám pracovníci spořitelny mohou založit ještě před podáním žádosti o půjčku. K založení bankovního účtu a k podání žádosti o peníze budete potřebovat dva doklady totožnosti (například občanský průkaz, pas nebo třeba řidičský průkaz). Dále je požadováno doložení vašich příjmů (potvrzení od zaměstnavatele, poslední 3 výplatní pásky nebo výpis z bankovního účtu, na který vám zaměstnavatel posílá výplatu.

Pokud budete žádat o půjčku do 300 000 Kč, pak nepotřebujete žádné ručení nebo ručitele. Pokud se rozhodnete pro vyšší půjčku (až do 600 000 Kč), pak Poštovní spořitelna vyžaduje spoluručitele.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv Poštovní spořitelna:

Půjčka, úvěr: ERA půjčky: Půjčka 600 000 Kč na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: Poštovní spořitelna (obchodní značka ČSOB, a. s.)
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 20 000 Kč
Maximální výše úvěru: 600 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 84
Minimální úroková sazba úvěru: 8,80%
Poplatek za správu – ročně: 0 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 408 Kč ročně za vedení Era osobního účtu.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18-67 let, osobní účet u Poštovní spořitelny, 2 doklady totožnosti, doložit příjmy.
Požadavky na zajištění úvěru: Do 300 000 Kč bez ručitele a bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 400 Kč
Pojištění: Volitelně pojištění proti nesplácení úvěru.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Soukromé půjčky

Dokončete registraci ještě dnes a získáte výhodnou půjčku. Zkuste to!

Potřebuji peníze

Až 3 mil Kč. Ručení nemovitostí. Odklad 3 splátek zdarma + soutěž!

Půjčka 5000 ihned

Je Vaše hypotéka opravdu výhodná? Porovnejte hypotéky během 5 vteřin!

Půjčka 15000

Půjčka bez registru ihned. Chcete si snadno a levně půjčit? Srovnání půjček 2.000 – 600.000 Kč.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply