Která bankovní půjčka je nejvýhodnější?

Zajímá vás, jak si půjčit v bance s jistotou toho, že můžete dosáhnout na skutečně nejlepší úrokové sazby, jaké jsou k dispozici? Pokud ano, podívejte se společně s námi na přehled bank, kde rozhodně nebudete zklamání. Dnes jsou bankovní půjčky online možností, jak si i vy můžete půjčit s jistotou, že přeplatíte skutečně menší částku. Aby bylo porovnání objektivní, budeme se držet klasických spotřebitelských a tedy neúčelových úvěrů.

Podívejte se, kdo dominuje

Začít rozhodně musíme tou nejlepší možností, která aktuálně na našem trhu je. Ta je spojena s tím, že lze získat půjčku, která bude s nulovým úrokem. To je cesta, kterou se zatím nevydala žádná jiná banka. V tomto má tedy mBank půjčka jasné prvenství a je více než jasné i to, že v daném ohledu rozhodně má co nabídnout. Pokud se podíváme na charakteristiku půjčky, je třeba říci, že nám může být poskytnuta suma ve výši až 40 000 korun českých, kterou budeme mít po dobu jednoho roku. Abychom na tento úvěr mohli bez potíží dosáhnout, je třeba nezapomínat také na to, že musí jít o první naši půjčku v dané bance.

I když je úrok skutečně nulový, rozhodně je dobré uvést vše na pravou míru a říci i to, že je s půjčkou spojený jednorázový poplatek. Ten ale činí jenom 2 procenta z půjčené částky. A to logicky znamená stále velmi malý přeplatek. Díky tomu si tato banka může stále udržet několik klíčových výhod, mezi které patří:

  • Transparentnost
  • Jasná přehlednost
  • Unikátní výhodnost

Kdo se dotahuje?

Jelikož chceme zmapovat jednotlivé bankovní úvěry, podívejme se také na další možnosti, které existují. Jako první se podíváme na to, co nabídne Zuno. I tato banka je na poli úvěrových produktů určitě jednou z možností, která zaručeně nezklame. Charakteristika nabízeného úvěru spočívá v tom, že si lze požádat o sumu až 500 000 Kč, která může být použitá na cokoliv. Stejně tak potěší možnost snadného splácení, které souvisí s vlastním nastavením splátek. A úrok? Ten začíná na hodnotě 4,9 procenta, což je rozhodně sazba potěšující.

Podívat se musíme i na třetího bankovního poskytovatele. A to z toho důvodu, že se zde úrokové sazby pohybují v jasně daném rozmezí. To začíná na hodnotě 6,9 procenta a končí na hodnotě 9,9 procenta. Pokud žadatel splácí svůj úvěr v čas, má stoprocentní jistotu, že více za svou půjčku rozhodně nepřeplatí. O čem mluvíme? Je to Air Bank, která dnes také patří mezi celkem lákavou možnost, která případné žadatele o úvěr nemusí zklamat. Pokud se podíváme na hlavní charakteristiku, nesmíme opomenout tyto informace:

  • Získat lze až 900 000 korun českých
  • Splácet je možné po dobu 96 měsíců
  • Peníze lze využít na cokoliv

Jak si stojí jiné možnosti na trhu?

Kromě trojice těchto hlavních bank nesmíme zapomínat ani na řadu jiných, které dnes nabízejí své úvěrové produkty. Objektivně je třeba říci, že z hlediska podmínek a úrokových sazeb rozhodně dominují spíše banky, které jsou menší. U nich se sazby drží nejníže. Přesvědčte se.

Nezaostává ani nebankovní segment

I ten ukazuje, že v mnoha případech dokáže bankám celkem zajímavě konkurovat. A to jak s ohledem na klasické úvěrové spotřebitelské produkty, tak s ohledem i na takzvané mikropůjčky. Ty už dávno nejsou tak nevýhodné, jak si lidé myslí. Dokáže to třeba Planetpůjčka.cz, která je jedním z poskytovatelů, u kterého lze dosáhnout na možnost půjčit si zcela bez úroku. Zde dokonce i bez nutnosti platit jakýkoliv jednorázový poplatek. Kolik vám přijde na bankovní účet, tolik následně vrátíte. Nezapomínejme však na informaci, která se týká toho, že obvyklé sumy peněz se u těchto poskytovatelů pohybují jenom v řádech několika tisíců korun. Při řešení finančních problémů však tato částka plně stačí.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin