Půjčka Acema Credit – rychlá záchrana pro všechny vlastníky nemovitostí

Potýkáte se s exekucí, vypořádáním dědictvím nebo jiným palčivým problémem? Máte záznam v rejstříku dlužníku a několikatisícové částky od běžných poskytovatelů půjček vás z finanční šlamastyky vytáhnout nedokáží? Pak je tu Acema Credit, která na oplátku za ručení nemovitostí nenahlíží do rejstříků dlužníku ani toho trestního.

Značka Acema Credit je mezi uživateli známá díky svému produktu Hypotéka, která se splácí sama. My vám však chceme představit jiný neméně zajímavý tip na půjčku – osobní půjčku pro každého vlastníka nemovitosti (bez nutnosti trvalého bydliště v ČR). Už napoprvé vám bez zbytečných otázek půjčí až 5 milionů korun, takže můžete rychle vyřešit své akutní závazky, a pak už jen splácet přesně stanovené splátky, a to až 20 let. Výši plátky si tak můžete rozvrhnout podle svých aktuálních možností a nepropadat se tak do ještě větších problémů.

Jaké možnosti nabízí osobní půjčka od Acema Credit

Jde o dostupnou půjčku na cokoliv od koupě či rekonstrukce nemovitosti až po vyplacení exekucí. Úrokové sazby i RPSN jsou velmi nízké, což je kompenzováno nutností zastavení nemovitosti ve prospěch poskytovatele půjčky. Jinými slovy, pokud z nějakého důvodu nebudete moci splácet a vyčerpáte všechny možnosti včetně úpravy splátkového kalendáře, bude vaše nemovitost prodána a skrze tuto akci uspokojeny všechny nároky poskytovatele.

Dobrou zprávou je, že nemusí jít přímo o vaši nemovitost, ale lze využít i zástavu skrze třetí osobu. Nemovitost je třeba nechat ocenit, ve vybraných lokalitách je však tato služba od Acema Credit dostupná zcela zdarma.

Půjčit si můžete až 5 000 000 Kč

Úvěrový rámec se orientuje především na větší částky, takže půjčku před výplatou tu rozhodně nečekejte. Možnosti začínají na 100 000 Kč a končí na rovných 5 000 000 Kč. Ještě před podpisem smlouvy vás navštíví vyškolený pracovník a podrobně vysvětlí všechny body. Vždy tak víte, co podepisujete.

Splácení je uskutečňováno ve formě měsíčních splátek (12 ročně) v pevně dané výši. Předčasné splacení je možné a nezaplatíte za něj vůbec nic navíc, ale nijak tím neušetříte. RPSN i úroková sazba zůstávají stejné.

Náš tip: Mimořádnými splátkami si můžete snížit výši těch v následujících měsících (stačí kontaktovat v případě potřeby klientské centrum). Může tak jít o takovou malou pojistku do budoucna.

Acema Credit myslí na své klienty i v případě potíží – vedou ji k tomu dlouholeté zkušenosti, protože na našem trhu působí již od roku 2 000. Pokud tedy například přijdete o práci a budete vědět, že příští splátky nemůže být uskutečněna v předepsané výši, ihned kontaktujte pracovníky Acema Credit. Nabídnou vám odložení až 12 splátek, nebo jejich dočasné snížení až 30%. Jde tedy o bezpečno u spolehlivou půjčku po všech stránkách.

Acema Credit – osobní půjčka
Název poskytovateleACEMA Credit Czech, a.s.
Popis půjčkyAcema Credit – nebankovní půjčka pro vlastníky nemovitostí.
Základní parametry
Od100 000 Kč
Do5 000 000 Kč
RPSNod 21 %
RPSN poznámkamodelový případ RPSN na webu poskytovatele 21,2%
Roční úrokod 17 %
Způsob poukázánípřevod
První půjčka zdarmane
Potřebné dokumentyOP
Splatnost úvěru
splatnost od1 rok
splatnost do20 let
předčasné splaceníano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věkod 18
občanstvíne
bankovní účetano
zaměstnánne
Kontakty
emailinfo@acema.cz
webwww.acema.cz
Telefon844 505 555
AdresaACEMA Credit Czech, a.s., U Libeňského pivovaru 63/2 180 00 Praha 8 – Libeň, Česká republika
Parametry půjčky
Nebankovní půjčkaano
Bez ručiteleano
Bez zajištění / bez zástavyne
Půjčka na cokolivano
Peníze v hotovostine
Peníze na účetano
Půjčka přes internetano
SMS půjčkane
Půjčka bez potvrzení o příjmuano
Půjčka bez registruano
Půjčka bez poplatkůne