Rychlá a jednoduchá – taková je půjčka SOS Credit

Zaskočil vás před Vánoci vysoký nedoplatek za energie? Rozbila se vám pračka, lednička nebo jiný životně důležitý spotřebič? Nenechte si zkazit vánoční svátky! Ne, rozhodně vám nedoporučujeme, abyste vzniklý problém odkládali – naopak. Vyřešte ho, ovšem rychle a výhodně. Nemůžete-li sáhnout do své finanční rezervy, je na čase se poohlédnout po vašem osobním bankéři, který vám potřebnou částku půjčí opravdu rychle. A takovou pojistkou pro čas nouze může být i půjčka SOS Credit.

Až 15 000 Kč na nenadálé výdaje

Máte pravidelný příjem a vlastní bankovní účet? Nic víc prakticky nepotřebujete. A hodit se vám bude ještě počítač s internetovým připojením a mobilní telefon. Stačí navštívit internetové stránky Soscredit.cz a dál už bude všechno intuitivní.

Na šikovně řešeném posuvníku si nastavíte výši půjčky i termín, do něhož ji chcete splatit. Nejdelší možná lhůta je 28 dní. Až budete mít hotovo, stačí v dalším kroku vyplnit jednoduchý formulář s několika údaji a počkat na odpověď. SMS o stavu vaší žádosti obdržíte už během několika minut a bude-li posouzena kladně, obdržíte zároveň i peníze na účet.

Přečtěte si: Exkluzivní nabídka jen pro vás – promo kód Zalando Lounge udělá z outletového zboží absolutní cenovou špičku.

Ovšem žádáte-li o půjčku poprvé, připravte se ještě na nutnost doložení kopie OP, druhého dokladu totožnosti a výpisu z bankovního účtu za poslední tři měsíce. Není třeba se bát, všechno lze jednoduše naskenovat.

Náš tip: První půjčka je poskytována až do výše 8 000 Kč, postupně se lze propracovat až k limitu 15 000 Kč.

Půjčka SOS Credit je dostupná kdykoli a kdekoli

Jistotu pro případ nouze se hodí mít po ruce nejenom doma, ale také na cestách. Už nikdy vás tak nepřekvapí vysoké hotelové zálohy nebo třeba placení pokuty v nepřehledném silničním úseku. Vyřízení půjčky je možné kdekoli, kam dosáhne vaše (nebo třeba kavárenské) internetové připojení. Žádost o půjčku lze podat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Velkou předností této půjčky je i maximálně transparentní smlouva, v níž nenajdete žádné nečekané poplatky ani kličky. Vaše osobní identifikační údaje jsou pak na webu zcela v bezpečí díky pokročilému šifrování.

Půjčka od SOS Credit
Rychlá a jednoduchá – taková je půjčka SOS Credit

Možná je i odložená splátka

A co dělat, pokud se cokoliv přihodí a vy nebudete moci svému závazku dostát? Pak si půjčku můžete prodloužit, a to třeba i opakovaně – vždy až o 28 dní. Žádný ručitel ani ručení není třeba – a co víc, na poskytnutí půjčky můžete dostat i slevu.

Pro nové zákazníky je připravena rovnou 100% sleva na půjčku, u opakovaných žádostí pak můžete dosáhnout až na sympatických 20 %. Jinými slovy, první půjčka pro vás bude zdarma a opakované výpůjčky budou vždy levnější.

„Peníze z výplaty mi dorazily na účet díky státnímu svátku později, než jsem počítal. Operátorka mě však navedla na to, jak si v účtu splatnost o dva dny prodloužit a všechno bylo v pořádku. Určitě využiji zas.“

Online žádost o půjčku u České spořitelny