Jaké možnosti úvěrů nabídnou půjčky Topfinanc?

Pokud jsou půjčky Topfinanc něčím skutečně zajímavé, tak je to určitě výběr toho, co si můžeme zvolit. Na rozdíl od jiných nebankovních společností totiž nedochází k tomu, že by byly nutně orientovány jenom jedním jediným směrem, ale jdou cestou několika různých možností.

Pojďme si proto zmapovat, co vše lze získat, za jakých podmínek a jaké jsou případné výhody daných variant.

Když potřebujeme jenom pár tisíc

Čím půjčky Topfinanc samozřejmě svou nabídku začínají, to jsou takzvané mikropůjčky. Tedy půjčky zaměřené na nabídku nižších částek, které jsou určeny hlavně na řešení drobných finančních problémů. V tomto směru jsou k dispozici varianty, kdy můžeme do 15 minut získat sumu v rozmezí 1 – 5 tisíc korun. A to hned od dvou společností, jelikož ty, které Topfinanc nabízí, jsou Tommy Stachi a také známý CreditON. A jelikož obě mají různé podmínky, není pro nás problémem vybrat takovou možnost, pokud chceme:

  • Peníze bez dokládání příjmu
  • Bez nahlížení do registrů
  • S množností i desetiměsíční splatnosti

Nejvyužívanější půjčky Topfinanc? Rozhodně klasický nebankovní úvěr

Základem nabídky je samozřejmě základní zaměstnanecká nebankovní půjčka. V rámci ní si lze bez problémů půjčit sumu v rozmezí 10 000 – 80 000 korun, a to bez registrů i ručitele. Zde ale musíme podotknout, že v tomto ohledu jsou půjčky Topfinanc rozdělené, a to na půjčku hotovostní a bezhotovostní. V rámci první varianty si můžeme půjčit maximálně 25 000 Kč, zatímco u druhé již platí zmíněná nejvyšší hranice. Podmínky jsou poměrně prosté, a to nutnost měsíčního příjmu, vlastního zaměstnání a také věkové hranice v rozmezí 18 – 65 let. A jaké jsou hlavní výhody? Ty jsou shrnuty na webu takto: „Žádost jednoduše přes internet za pár minut. Nepotřebujete ručitele ani zástavy. Bez poplatku za vyřízení půjčky

Nabídka i pro podnikatele

Poslední možností, která se nabízí, je samozřejmě možnost půjčky podnikatelské. I ta patří mezi vyhledávaný produkt pro všechny, kteří mají vlastní firmu, popřípadě pro všechny, kteří mají živnostenské oprávnění. Ti mohou dosáhnout také na poměrně zajímavé částky, konkrétně potom na sumy 10 – 300 tisíc korun. Důležité je pouze vybrat si ze dvou variant. Tou první je podnikatelský úvěr bez konkrétního účelu, který nabídne až 50 000 Kč. Druhou variantou je poté klasický úvěr účelový, kde už lze dosáhnout na zmíněných 300 000 Kč. V obou případech patří mezi základní doklady hlavně výpisy z účtu, daňová přiznání a také faktury z poslední doby. Vše by mělo prokazovat, že vaše firma ekonomickou činnost skutečně vyvíjí a že se jí daří.

Vyplatí se?

Určitě můžeme říci, že pokud v bankovním segmentu pohoříte, jsou půjčky Topfinanc dobrou alternativou. A to proto, že společnost je hlavně zprostředkovatelem a tak nám může pomoci s tou nejvýhodnější nabídkou přímo pro nás samotné.

Online žádost o půjčku u České spořitelny