Půjčí mi banka, když chci málo?

Zdá se vám otázka v nadpisu paradoxní? Žijete-li v mylné představě, že čím míň chcete půjčit, tím menší problém to bude, vzbuďte se. Realita je jako studená sprcha. Jen málokterá banka na trhu vám nabídne možnost půjčky pod 30 000 korun.

Poštovní spořitelna

Tato banka je největší nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Pro zájemce nabízí Era půjčku již od 20 000 Kč, přičemž úrok je 9,9%, není nutné ručení a k půjčce je možno sjednat množství doplňkových služeb. Splatnost si zde zvolíte sami – možno od 12 měsíců, poskytnutí a vedení je zdarma.

Raiffeisen Bank

Společnost funguje na českém trhu již mnoho let a nabízí možnost půjčky od 20 000 korun. Půjčka je bez nutnosti ručení, s úrokem od 8,9%, poplatek za poskytnutí půjčky činí 1% z hodnoty úvěru, minimálně 500 korun, poplatek za vedení je 99 Kč/měs. K půjčce je zdarma veden účet. Zjistěte podrobné informace o půjčkách od Raiffeisen bank.

Zuno Bank AG

Tady vám nabídnou Zuno půjčku v minimální hodnotě 10 000 korun s úrokem již od 6,9%. Splatnost je možno nastavit již od šesti měsíců, nepotřebujete ručitele ani zprostředkovatele a půjčit si můžete na co chcete. poplatek za poskytnutí půjčky se nehradí, poplatek za vedení dělá 99 Kč/měs. Půjčku lze kompletně vyřídit online.

Air Bank a.s.

Snad nejnižší možnou půjčku – již od 5 000 korun, lze vyřídit v Air Bank. je přitom zcela bez poplatků, vyřídit ji lze online a klienti banky ji mohou získat ihned. Úrok je od 8,9% a banka navíc nabízí odměny za včasné splácení půjčky.

Nebankovní společnosti

Pokud vám z jakéhokoli důvodu nabídka českých bank nevyhovuje a peníze přesto nutně potřebujete, existuje i možnost obrátit se na nebankovní společnosti, kde právě v případě potřeby relativně nízkých částek jistě uspějete. Mnohé, oproti bankám, limitují nové klienty maximální výší první půjčky, aby si ověřily jejich schopnost splácet, neboť často půjčují peníze bez nutnosti dokládat příjmy.

Online žádost o půjčku u České spořitelny