Evropsko-ruská banka: Osobní úvěr od 100 000 Kč

Osobní úvěr až 9 miliónů korun nabízí v současné době Evropsko-ruská banka. Úvěr od této banky je poskytován v rozmezí 1 – 9 miliónů korun. Jedná se o zajištěný úvěr, banka požaduje, aby žadatel dal bance do zástavy nějakou nemovitost. Finanční prostředky banka půjčuje až do výše 80% z ceny nemovitosti (to je v současné době jedna z nejvyšších nabídek, u ostatních bank je běžné půjčovat peníze maximálně do výše 70% z ceny nemovitosti)

Osobní úvěr od Evropsko-ruské banky

Bankovní půjčka od Evropsko-ruské banky je bezúčelová. Čerpání půjčených finanční prostředků tak není vázáno na jeden konkrétní účel. Peníze mohou být využity libovolně – na nákupy nemovitostí, na financování podnikání, na konsolidace jiných finančních závazků nebo i na cokoliv jiného.

Úvěrový rámec, který Evropsko-ruská banka nabízí, je v rozmezí 1 000 000 až 9 000 000 Kč. Doba splatnosti tohoto osobního úvěru od Evropsko-ruské banky může být nastavena v rozmezí 12 – 180 měsíců (tedy 1 – 15 roků). Vzhledem k možné delší době splatnosti se tak tento úvěr může hodit i na financování nákupu nového bydlení či jiné dlouhodobé výdaje.

Základní úroková sazba u Evropsko-ruské banky je 5,9%. Za schválení osobního úvěru si pak banka řekne o částku ve výši 1% z poskytnuté sumy peněz. Minimální výše tohoto poplatku za schválení je pak 10 000 Kč, horní hranice je bez omezení.

Kromě tohoto jednorázového poplatku dále ještě musíte počítat s hrazením ročního poplatku za správu a vedení úvěru ve výši 1200 Kč (tedy 100 Kč měsíčně). Žádné další poplatky spojené s poskytnutím nebo vedením úvěru už ale nejsou.

K vyřízení Osobního úvěru u Evropsko-ruské banky budete potřebovat doložit dva doklady totožnosti, a dále také výpisy z bankovního účtu (kam vám chodí výplata) za posledních 6 měsíců. V případě že podnikáte, požaduje banka předložení oprávnění k podnikatelské činnosti a dále také vaše daňová přiznání. Kromě těchto dokladů mohou být vyžadovány i další.

Osobní úvěru od Evropsko-ruské banky je určen spíše pro náročnější klienty, kteří preferují individuální přístup banky a osobní podmínky při jednání. Výhodu je možnost získat i vysokou sumu peněz za rozumných podmínek pro všechny kdo splní požadavky banky. Úvěrová rámec až 9 miliónů korun nenabízí hned tak každá banka. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše podnikání nebo jiné výdaje, Evropsko-ruská banka se vám nabízí jako možná varianta.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv Evropsko-ruská banka:

Půjčka, úvěr: Evropsko-ruská banka: Osobní úvěr od 100 000 Kč
Poskytovatel půjčky / úvěru: Evropsko-ruská banka, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 1 000 000 Kč
Maximální výše úvěru: 9 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 180
Minimální úroková sazba úvěru: 5,90%
Poplatek za správu – ročně: 1 200 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 10 000 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: bez dalších poplatků
Podmínky poskytnutí úvěru: 2 doklady totožnosti, doklady o rodinném stavu a vyživovaných osobách, oprávnění k podnikatelské činnosti (pokud existuje), potvrzení o příjmu + výpisy z účtu za posledních 6 měsíců. Podrobnosti na http://erbank.com/cz/articles/osobni-uver-seznam-dokumentu
Požadavky na zajištění úvěru: zajištění nemovitostí (max. 80 %), u úvěru nad 4 mil. Kč nutné životní pojištění
Předčasné splacení: bez poplatků
Změna smluvních podmínek: individuálně
Pojištění: neposkytuje se
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky: Banka akceptuje příjmy a potvrzení u Ruské federace a ze států Evropské unie. Podmínkou je jen trvalý pobyt v ČR.
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : na cokoli

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Pujčky sms bez poplatku do 10000

Vracíme úroky – až polovinu. Moderná půjčka, nezávazná žádost.

Půjčka 10 000

Nenahlížíme do registru. Nebankovní půjčky do 30 minut v hotovosti!

Půjčky

Až 2 miliony, bez registru, i pro ženy na mat.dov. a důchodce, nezam.

Půjčka na směnku dnes

Půjčky na míru od 7,5% i tam, kde banky odmítnou! Individuální podmínky úvěru pro Vás

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply