Půjčky Komerční banka: Osobní úvěr až 2,5 miliónu Kč

Komerční banka patří mezi největší české banky. V nabídce této finanční instituce najdeme celou řadu výhodných půjček a úvěrů. Jednou z těchto úvěrových nabídek je i Osobní úvěr od Komerční banky. Tento osobní úvěr umožňuje získat až 2,5 miliónu korun. Jedná se o neúčelový úvěr, získané peníze je následně možné použít na financování libovolných výdajů. Osobní úvěr od Komerční banky je poskytován od 30 000 Kč až do 2 500 000 Kč.

Osobní úvěr od Komerční banky

Výše úvěru je závislá na prokázání schopnosti splácet. V závislosti na vašem příjmu nebo na předložených daňových přiznáních si tak můžete od Komerční banky vypůjčit právě až 2,5 miliónu korun.

Doba splatnosti, jakou může mít osobní úvěr od Komerční banky je 12 – 72 měsíců (tedy 1 – 6 roků). Minimální úroková sazba u tohoto finančního produktu je stanovena na 9,4%.

Poplatek za schválení úvěru si Komerční banka účtuje ve výši 0,8% z celkového objemu půjčených finančních prostředků. To je o něco méně než u jiných bank, kde je obvyklý poplatek ve výši 1%. Minimální výše tohoto jednorázového poplatku je u Komerční banky 500 Kč, maximální výše pak není nijak limitována, závisí na výši úvěru.

Podmínky sjednání Osobního úvěru u Komerční banky

Základním předpokladem pro sjednání osobního úvěru od Komerční banky je předložení dvou dokladů totožnosti. Dále zájemce o peníze musí dokládat svoje příjmy (ze zaměstnání, nebo jiné pravidelné příjmy). V případě že o Osobní úvěr bude žádat podnikatele nebo OSVČ, musí bance předložit sví daňová přiznání (za poslední 2 roky).

Komerční banka dále požaduje, aby žadatel o úvěr měl v bance zřízený svůj bankovní účet. Pokud tedy zatím nepatříte mezi klienty Komerční banky, budete si muset nejprve založit bankovní účet. Ten vás v základní variantě Můj Účet vyjde minimálně na 960 Kč.

Kromě tohoto poplatku za bankovní účet, si Komerční banka účtuje ještě další roční poplatek za správu a vedení úvěru. Tento roční poplatek je ve výši 960 Kč.

V ceně úvěru je u Komerční banky pojištění prosti schopnosti splácet. Pokud budete chtít předčasně doplatit váš úvěr, je to u Komerční banky zdarma (bez poplatků).
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv Komerční banka:

Půjčka, úvěr: Půjčky Komerční banka: Osobní úvěr až 2,5 miliónu Kč
Poskytovatel půjčky / úvěru: Komerční banka, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 30 000 Kč
Maximální výše úvěru: 2 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 72
Minimální úroková sazba úvěru: 9,40%
Poplatek za správu – ročně: 960 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,80%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Cca 816 Kč ročně vedení běžného účtu MůjÚčet
Podmínky poskytnutí úvěru: 2 doklady totožnosti, potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: V ceně je pojištění schopnosti splácet.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít :

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčky bez registru

Nebaví Vás složité postupy při vyřizování půjčky? Využijte směnku!

Půjčka příbram

Až 50 000 Kč v hotovosti do 30 min. Nenahlížíme do registru!

Půjčka 60000

Minimální nároky na žadatele. Bez registrů, poplatků, bez příjmu.

Půjčky do 15000

Super rychlé jednání, až 1milion Kč Celá ČR, volejte ještě dnes!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply