Peníze se stále točí…

Točí se i u vás? Peníze v různých výších? Určitě ano, protože bez peněz se prostě nedá skoro nikam vlézt. Máte jich málo, nebo si naopak nestěžujete a pěkně se množí? O penězích je vždy řeč a jsou velmi žádaným tématem. Můžete výhodně investovat a rozmnožit je. Lze si i půjčit, když se zrovna ocitáte na prahu nesnází.

Peníze jsou stále in!

Peníze zajímají hodně lidí. Vlastně se o nich stále mluví a zkoumá se, jak je mít v dostatečném množství pro pohodlné žití. Pokud si i vy rádi vyslechnete něco zajímavého k financím, zkuste se podívat na webové stránky http://pujcim-penize.cz, kde jsou vám k dispozici různé druhy námětů k investování, pojištění, půjčkám. Můžete se podělit s ostatními o vaše zkušenosti při používání jednotlivých finančních produktů od bank a nebankovních společností. V případě, že patříte k poskytovatelům půjček, nabídněte zde svoje aktivity ostatním. Nevylučuje se ani inzerce vašich finančních služeb z různých oblastí. Sháníte půjčku? Není nic snadnějšího, než si zadat poptávky na půjčky podle vašich konkrétních požadavků.

Kromě diskuzí, nabídek a poptávek najdete na stránkách Pujcim-penize.cz potřebné informace týkající se financí různého druhu. Můžete zde srovnávat bankovní půjčky a nebankovní půjčky. Dozvíte se, jaké jsou aktuální ceny plynu a elektrické energie u různých poskytovatelů.

Investice do budoucnosti

Zajímají vás spořící účty a akcie? Najdete tady rady, do jakých fondů investovat, kam raději ne a jaké výnosy vás čekají při zřízení spořících účtů, termínovaných vkladů nebo stavebního spoření. Nechybí ani tipy na penzijní, úrazové a životní pojištění. Na jednom místě zjistíte, kde je dobré pojistit se, abyste mohli například dobře překlenout období po úrazu nebo v pracovní neschopnosti. Pojistit se lze i pro případ nemožnosti splácet vaše půjčky a úvěry v době náhlé ztráty zaměstnání a v jiných nenadálých případech.

Online žádost o půjčku u České spořitelny