Půjčky UniCredit: PRESTO půjčka bez poplatku

PRESTO půjčka od UniCredit Bank nabízí výhodné podmínky včetně možnosti odložení splátek v průběhu splácení. Pokud si zvolíte půjčku PRESTO od UniCredit Bank, můžete v průběhu doby jejího splácení až pětkrát odložit pravidelnou splátku. To může být zajímavé pro všechny, kdo nemají zcela pravidelné příjmy nebo se obávají ztráty zaměstnání či jiného výpadku příjmů. Do 250 000 Kč je úvěr poskytován bez zajištění a bez ručení. K získání PRESTO půjčky do 250 tisíc korun vám tak postačí osobní doklady a doložení vašich příjmů.

PRESTO půjčka od UniCredit Bank

Tato půjčka od UniCredit Bank je nabízena od 30000 Kč až do 500 000 Kč. Úvěr PRESTO může být sjednána na dobu 12 – 84 měsíců (tedy na 1 – 7 roků). Základní úroková sazba u tohoto finančního produktu od UniCredit Bank je stanovena na 13,40%.

Zajímavé je i to, že banka si u PRESTO půjčky účtuje pouze 1000 Kč za schválení úvěru. U jiných bank je obvyklé, že při schválení půjčky nebo úvěru platíte minimálně 1% z půjčené částky. Díky velmi nízkému poplatku u UniCredit Bank tak může ušetřit i značnou sumu peněz.

Pokud byste žádali o vyšší sumu peněz, tedy o PRESTO půjčku až do výše 500 000 Kč, pak UniCredit Bank požaduje, aby byl u půjčky veden spolužadatel (ručitel).

Další podmínky a poplatky u PRESTO půjčky

Kromě nízkého poplatku za schválení úvěru (jednorázový poplatek 1000 Kč) si UniCredit Bank účtuje roční poplatek za správu a vedení vaší půjčky. Tento roční poplatek je ve výši 1800 Kč (tj. 150 Kč měsíčně).

Kromě toho ještě musíte mít u UniCredit Bank zřízený svůj běžný osobní bankovní účet. Základní variantou je u UniCredit Bank Expresní konto. I když jej nebudete využívat k ničemu jinému než k hrazení splátek za půjčku, roční náklady spojení s tímto bankovním účtem budou 600 Kč ročně. Celkově vás tedy PRESTO půjčka (kromě pravidelných splátek a úroků) vyjde až na 2400 Kč ročně na poplatcích pro banku.

Jednou z velkých výhod, které má tato PRESTO půjčka od UniCredit Bank, je zmiňovaná možnost odložení splátek. Té můžete využít 5x v průběhu splácení tohoto úvěru. Což může být zajímavá výhoda pro celou řadu lidí, oproti tomu co běžně nabízí ostatní banky. I to je jeden z důvodů proč tato půjčka od UniCredit Bank stojí za zvážení.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv UniCredit Bank:

Půjčka, úvěr: Půjčky UniCredit: PRESTO půjčka bez poplatku
Poskytovatel půjčky / úvěru: UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 30 000 Kč
Maximální výše úvěru: 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 84
Minimální úroková sazba úvěru: 13,40%
Poplatek za správu – ročně: 1 800 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 1 000 Kč
Maximálně: 1 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 600 Kč ročně za vedení běžného účtu Expresní konto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, běžný účet v UniCredit Bank.
Požadavky na zajištění úvěru: Do 250 000 Kč bez zajištění, nad 250 000 Kč spolužadatel.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 0-2000 Kč
Pojištění: Volitelně pojištění schopnosti splácet.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky: Až 5x si můžete odložit splátku.
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Peníze v hotovosti

Potřebujete peníze? Jste v důchodu nebo bez práce? My Vám pomůžeme!

Sms pujčka před výplatou

Půjčka až 300 000 Kč bez zajištění, bez poplatků za předčasné splacení.

Půjčky na směnku tábor

Rychlá půjčka až do 600.000 Kč. Rychlé a přehledné srovnání půjček

Půjčka 100000kč

Až 3 mil Kč. Ručení nemovitostí. Odklad 3 splátek zdarma + soutěž!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply