Půjčky GE Money Bank: Expres půjčka 600 000 Kč

Expres půjčka od GE Money Bank patří mezi nejznámější půjčky na našem bankovním trhu. Expres půjčka GE Money Bank je neúčelová bankovní půjčka, získané peníze může klient použít na libovolný účel. Vyřízení této půjčky je velmi rychlé. Stačí navštívit jakékoliv obchodní místo GE Money Bank a do 20 – 30 minut jsou zpracovány všechny potřebné dokumenty. Následné ověření a schválení žádosti o půjčku je pak záležitost několika málo minut. Pokud je půjčka schválena, peníze jsou vyplaceny na bankovní účet během několika následujících minut, nejpozději zpravidla do hodiny.

Kromě návštěvy některé pobočky GE Money Bank je možné o půjčku od této banky zažádat i prostřednictvím internetu nebo po telefonu. I zde je vyřízení úvěru velmi rychlé. Je to tak jedna z nejrychlejších a nejpohodlnějších půjček.

Expres půjčka GE Money Bank – parametry

Expres půjčka GE Money Bank je nabízena od 30 tisíc korun do 600 tisíc korun. Splatnost půjčky může být nastavena na 24 – 96 měsíců (tedy 2 – 8 roků). Základní úroková sazba je de 5,70% (výše úrokové sazby se pak mění v závislosti na výši půjčky a na době splácení).

Poplatek za schválení půjčky má GE Money Bank stanovený na 1% z celkové výše úvěru (minimálně je to 500 Kč, maximální výše může být 6000 Kč).

GE Money Bank je další banka která vyžaduje, abyste při žádosti o půjčku byli klientem banky. Tedy abyste v GE Money Bank měli zřízený běžný osobní bankovní účet. Pokud jej zatím nemáte, jeho založení je možné provést ještě před podáváním žádosti o půjčku na kterékoliv pobočce banky.

Pokud je následně žádost o půjčku schválena, z tohoto bankovního účtu jsou pak prováděny srážky splátek za půjčené peníze. Nutnost zřízení tohoto bankovního účtu ale zároveň o něco prodražuje půjčku. Základní varianta bankovního účtu u GE Money Bank je Genius Start u kterého jsou minimální roční náklady 708 Kč.

Podmínky schválení Expres půjčky u GE Money Bank

Základní podmínkou je věk minimálně 18 roků, občanství ČR (nebo alespoň dlouhodobý trvalý pobyt). Je nutné doložit dva doklady totožnosti (pokud již v bance máte založený účet tak by měl stačit jen občanský průkaz). Dále banka požaduje doložení vašeho příjmu. Opět, pokud jste již klientem GE Money Bank a na účet v této bance vám chodí výplata od zaměstnavatele (minimálně 3 měsíce), pak se vyřízení půjčky obejde i bez doložení vašeho příjmu. Banka si výše příjmy ověří na základě příchozích plateb na váš bankovní účet.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv GE Money Bank:

Půjčka, úvěr: Půjčky GE Money Bank: Expres půjčka 600 000 Kč
Poskytovatel půjčky / úvěru: GE Money Bank, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 30 000 Kč
Maximální výše úvěru: 600 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 24
Max. délka úvěru – měsíce: 96
Minimální úroková sazba úvěru: 5,70%
Poplatek za správu – ročně: 588 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 708 Kč ročně za vedení běžného účtu Genius Start
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, trvalý pobyt v ČR, trvalý zdroj příjmu, telefon do zaměstnání, běžný účet vedený u GE Money Bank
Požadavky na zajištění úvěru: Nad 200 000 Kč musí být v případě společného jmění manželů druhý z manželů uveden jako spolužadatel, nad 300 000 Kč je nutné mít spolužadatele. Jinak bez zajištění
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 100 Kč změna data splátky
Pojištění: Volitelně pojištění pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky: Vaši stávající Express půjčku lze “doplnit” o již splacenou částku do původní výše jistiny úvěru.
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : na cokoli

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Pujčka dnes od soukromé osoby

Získejte až 3 mil. Kč. bez registru Ručení nemovitostí! Brzo schváleno

Peníze ihned

Půjčil jsem si 100.000. Nevěřil jsem, že to bude tak lehké. Vyřízení je rychlé a zdarma.

Půjčka bez registru a poplatku předem bez osobní schůzky

Nedosáhli jste na úvěr v bance? Srazili jsme úroky a čas vyřízení!

Půjčky bez podvodu

Úvěry od bank, nebank i investorů. Najdeme řešení pro všechny. Zkuste

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply