Proč si ke svému účtu zřídit i FIO banka internetbanking?

Pokud je FIO něčím známá, tak hlavně pozitivy, které jsou spojeny s tím, že vám tato banka nabídne možnost využívat bezplatného osobního, stejně jako firemního účtu. Kromě toho, že je zdarma, máte také bohaté možnosti jeho obsluhy. Nejjednodušší a nejrychlejší možnost je samozřejmě FIO banka internetbanking. Tedy správa prostřednictvím internetu, popřípadě také mobilní aplikace.

Upozornění: K dispozici pro hlavní operační systémy a tak ani s chytrým telefonem nemusíte být nutně odkázáni na nutnost návštěvy banky.

Zřízení je velmi jednoduché

Abyste mohli danou možnost využívat, je samozřejmě třeba nejprve zřídit si daný přístup. To učiníte velmi jednoduše, a to už ve chvíli, kdy si zřizujete účet. V tomto směru oceníte především to, že vám FIO banka internetbanking umožní zvolit si vlastní přihlašovací jméno, pomocí kterého se rychle a jednoduše přihlásíte. Heslo, které bude k přihlášení třeba, si samozřejmě můžete také navolit vy sami, což vede k tomu, že si ho dobře zapamatujeme. Zde však upozorníme na to, že by mělo být rozhodně bezpečné. Jakmile jste poté přihlášeni, už se dostáváte do administrace, o které banka říká: „Po přihlášení do nové verze Fio Internetbankingu se jako úvodní stránka zobrazí Nástěnka s jednotlivými přehledy o pohybech na účtu, platebních kartách či plánovaných transakcích.“

Tip: Jak se přihlásit do internetového bankovnictví GE Money bank, si můžete přečíst na stránce https://bankovni-pujcka.eu/jak-vam-umozni-gemoney-internet-banka-prihlasit-se-k-uctu

FIO banka internetbanking umožní mít dokonalý přehled

Jelikož v posledních měsících došlo k tomu, že internetové bankovnictví FIO banky bylo zcela přeprogramován v rámci nové verze, máte možnost využívat skutečně to nejdokonalejší bankovnictví, které aktuálně na trhu je. Zvláště výrazně vše oceníte v souvislosti s přehledy o tom, co můžete získat. Pokud budeme konkrétní, lze si základní obrazovku dokonale přizpůsobit všem vašim potřebám a požadavkům. V praxi to znamená jediné, a to možnost mít zde informace o:

  • Pohybech na vašem účtu
  • Aktuálních limitech
  • Nezaúčtovaných transakcích
  • Vašich kartách

Samozřejmě danou stránku si můžete snadno přizpůsobit dle svého a vidět tak vždy to, co vidět chcete. Vše je realizováno v rámci plovoucích panelů, které umisťujete na požadovaná místa.

Nejenom klasické služby

Dalšími důvody, proč se pro FIO banka internetbanking rozhodnout je i to, že můžete realizovat základní služby. Můžete tak snadno poslat peníze, stejně jako máte možnost vytvářet trvalé příkazy, příkazy k inkasu a další věci spojené se správou peněz.

Důvodem, proč je však toto bankovnictví pozitivně hodnoceno námi i odborníky je také to, že je zde i velmi jednoduchá možnost vyřídit online i řadu požadavků. Bez návštěvy pobočky je možné třeba sjednat kontokorent, stejně jako je možné objednat si i novou platební kartu. To vše jsou plusy, které ocení každý klient, který chce mít vlastní účet, ale který nechce trávit dlouhé desítky minut ve frontě v bance.

Fio banka internetbanking
Bankovnictví Fio banky

Online žádost o půjčku u České spořitelny