Stačí lusknout prsty a máte půjčku

Stačí přijít na pobočku nebo navštívit internetové bankovnictví, vyplnit pár dokumentů, počkat jeden den a máte až 2 500 000 korun. To není žádná pohádka! Toto je realita, která se děje v jedné z nejoblíbenějších českých bank. Že nevěříte? V tomto článku vám přinášíme všechny důležité informace.

O jakou banku se jedná?

V první řadě vám prozradíme, kde získáte tak vysokou částku za tak krátkou dobu. Jedná se o Komerční banku, u které se díky tomu dveře netrhnou. Pokud by vás zajímal konkrétní finanční produkt, o kterém je řeč, a u kterého budete mít až dva a půl milionu do čtyřiadvaceti hodin, tak se jedná o Osobní úvěr.

Informace o Osobním úvěru

Osobní úvěr je jedním z mnoha produktů, který Komerční banka svým klientům poskytuje. Jedná se o klasickou dlouhodobou půjčku, kterou si můžete sjednat na částku začínající na třiceti tisících a končící na výše zmíněných dvou a půl milionech korun. Maximální doba splatnosti je u tohoto produktu stanovena na šest, takže budete mít dostatek času úvěr splatit.

Chci si půjčit dva a půl milionu, co budu potřebovat?

Pokud si budete chtít půjčit celých 2,5 milionů korun, například na nové sportovní auto značky Jaguar, nebudete potřebovat prakticky nic. Stačí mít založený běžný účet u Komerční banky, vlastnit platný občanský průkaz a například cestovní pas, potvrzení příjmu a nesmíte peníze použít pro žádné podnikatelské potřeby. Žádné zajištění, vyřízení do 24 hodin, částečné nebo úplné předčasné splacení bez jakýchkoliv sankcí – to je prostě Osobní úvěr od Komerční banky!

Jaké jsou poplatky u této půjčky?

Pro zpracování a vyhodnocení vaší žádosti o tento úvěr si připravte minimálně 500 korun. Následné měsíční spravování úvěru vás vyjde na pouhých osmdesát korun a navíc budete mít ještě pojištění schopnosti splácet zcela zdarma. Nic víc, nic míň!

Půjčka od Komeční banky
RabidSquirrel / Pixabay

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin