Česká spořitelna Servis24 vám umožní správu účtu online

Pokud dnes u jakékoliv banky zřizujeme osobní nebo firemní účet, máme samozřejmě možnost zřídit si i internetové bankovnictví. To dnes bývá už poměrně rozšířeným standardem a tak u některých bank ho získáme automaticky. Samozřejmě dané prostředí internetového bankovnictví může být u každé banky jiné. Záleží hlavně na tom, u jaké jsme.

A proto se dnes podíváme na to, co nabídne Česká spořitelna Servis24. Ten je dostupný právě přes lehce nastíněnou adresu, a to Servis24.cz. Zde máme možnost se také přihlásit, a to dvěma možnostmi. Tou první je klientské číslo a heslo, které získáme v bance. Druhou možností je poté klientský certifikát.

Tento článek navazuje na dříve publikované informace, které jsou dostupné na této adrese https://bankovni-pujcka.eu/co-je-a-jak-funguje-ceska-sporitelna-servis24/

Jak je to bezpečností, jakou Česká spořitelna Servis24 nabídne?

Využívat internet v oblasti bankovnictví samozřejmě může být nebezpečné. A to z několika hlavních důvodů. Většina z nich je ale na naší straně, jelikož Česká spořitelna Servis24 nabídne několik stupňů samotného ověření. A tak i když někdo rozlouskne vaše přihlašovací údaje, je při potvrzení pokynu třeba zadat i kód, který vám přijde formou SMS zprávy. Tím značně riziko zneužití snižujete. Dále samozřejmě systém využívá různého šifrování, nebo automatického odhlášení. O tom banka uvádí: „Pokud aplikace není používána po dobu delší jak deset minut, dojde z bezpečnostních důvodů k automatickému odhlášení z aplikace SERVIS 24 Internetbanking. Dvě minuty před vypršením časového limitu budete upozorněni informačním oknem s textem“. Pokud tedy není váš počítač napaden viry a podobnými soubory, a pokud se i vy chováte odpovědně, není se čeho bát.

Co máme po přihlášení k dispozici?

Pokud se do platformy Česká spořitelna Servis24 přihlásíme, máme možnost začít náš bankovní účet aktivně spravovat. Především v rámci hlavní obrazovky máme možnost vybrat si konkrétní účet, který budeme spravovat. V rámci něho máme možnost především tohoto:

  • Sledování pohybů na účtu
  • Zadání domácí nebo zahraniční platby
  • Zadání trvalé platby
  • Dobíjení kreditu

Samozřejmě pro možnost jednoduchého přístupu máme možnost spravovat i seznam oblíbených akcí, které pravidelně vykonáváme. Lze si tak navolit, abychom je měli vždy po ruce. Poté už není problémem zadat příkaz téměř okamžitě.

Sledovat lze i jiné finanční oblasti

Není to ale jenom správa našeho bankovního účtu, kterou nám Česká spořitelna Servis24 umožní. Další variantou je třeba i správa našeho spořicího účtu, nebo jiného spořicího portfolia, a to hlavně v oblasti investování. Stejně tak ale můžeme vidět také informace o našich aktuálních úvěrech, nebo uzavřených pojistkách.

Samozřejmě právě díky tomu, že můžeme účet spravovat velmi přehledně a jednoduše lze danou službu ohodnotit velmi pozitivně. Navíc může vyjít i levněji, než pokud budeme zadávat příkazy klasickou cestou – tedy na pobočce.

Servis 24 Česká Spořitelna
Servis 24 Česká Spořitelna

Online žádost o půjčku u České spořitelny