Nebankovní půjčky: Rychlá půjčka na cokoliv

Nebankovní společnost (spořitelní družstvo) Peněžní dům nabízí všem, kdo potřebují rychlou půjčku svoje služby. V nabídce této finanční společnosti je i Rychlá půjčka na cokoliv. Jedná se o menší půjčku do 20 000 Kč, kterou je možné použít na financování různých nákupů, na úhradu účtů nebo jiných výdajů v domácnosti nebo i na jiné účely.

Rychlá nebankovní půjčka na cokoliv

Tato rychlá půjčka na cokoliv je nabízena od jednoho tisíce korun až do 20 000 korun. Doba splatnosti pak může být 1 – 12 měsíců. Je tedy spíše krátkodobý úvěr, který se hodí spíše na pokrytí akutních výdajů v domácnosti nebo jiných podobných vydání.

Minimální úroková sazba u této půjčky je ve výši 6%. Za schválení půjčky si spořitelní družstvo Peněžní dům automaticky účtuje poplatek e výši 1% z poskytnuté částky. Další poplatky pak jsou především roční poplatek za správu – ten jde zde ve výši 720 Kč ročně (tj. 60 Kč měsíčně).

Kromě těchto poplatků musí být zájemce o půjčku členem spořitelního družstva. Je to podobný požadavek, jako když banka požaduje, aby si zájemce o její půjčky nejprve zřídil osobní účet u této banky. Pokud zvažujete tuto půjčku, pak se můžete stát členem spořitelního družstva Peněžní dům velmi snadno na kterékoliv pobočce této finanční společnosti.

Podmínky získání Rychlé půjčky

Základní podmínka pro sjednání této rychlé půjčky již byla zmíněna výše. Pro získání půjčky je nutné, abyste byli členem spořitelního družstva Peněžní dům. Další podmínky pak jsou minimální věk 18 rok, doložení dokladů totožnosti a také schopnosti splácet půjčené finanční prostředky.

Zajištění půjčky se u spořitelního družstva Peněžní dům provádí formou notářského zápisu a tím že žadatel o půjčku podepíše směnku. V případě nesplácení půjčky pak Peněžní dům může velmi snadno vymáhat tuto pohledávku na směnku.

Tato půjčka je určena všem, kdo mají zájem o půjčení menší částky a okamžité výdaje. Jako nebankovní úvěr je tato půjčka dostupnější. Nejzajímavější tato nabídka bude asi pro členy spořitelního družstva nebo pro ty kdo mají ve své blízkosti některou z poboček spořitelního družstva Peněžní dům. O půjčku si ale může požádat každý bez omezení.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Peněžní dům:

Půjčka, úvěr: Nebankovní půjčky: Rychlá půjčka na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: Peněžní dům, spořitelní družstvo
Typ společnosti: spořitelní družstvo
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 1 000 Kč
Maximální výše úvěru: 20 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 1
Max. délka úvěru – měsíce: 12
Minimální úroková sazba úvěru: 6,00%
Poplatek za správu – ročně: 720 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 10 Kč
Maximálně: 200 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, člen družstva, prokázat schopnost úvěr splácet.
Požadavky na zajištění úvěru: Sepsání notářského zápisu s doložkou vykonavatelnosti a směnka.
Předčasné splacení: 1000
Změna smluvních podmínek: 1 000 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka na směnku ostrava

od 7,5% i tam, kde banky odmítnou! Individuální podmínky úvěru pro Vás

Půjčka 20000

Půjčky bez registru. Bez poplatů a bez dokladu u příjmu. Vyplňte online formulář

Půjčky poptávka

Dokončete registraci ještě dnes a získáte výhodnou půjčku. Zkuste to!

Potřebuji půjčku

Rychlá a jednoduchá půjčka na Vaše nové auto. Schválení do hodiny!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply