Nebankovní půjčky bez registru: Telefonní půjčka Home Credit

Hledáte půjčku a v bance vás odmítli? V tom případě byste mohli zkusit štěstí u některé nebankovní společnosti. Zatímco banky mají téměř všechny stejné nebo velmi podobné podmínky pro schválení půjčky, u nebankovní společnosti to může být jiné. Banky mezi sebou navíc sdílí bankovní registr klientských informací. Tam se ukládají všechny informace o vaší finanční minulosti. Stačí jedno nedovolené přečerpání bankovního účtu, pozdě uhrazená splátka za půjčku, kreditní kartu nebo kontokorentní účet a můžete mít problém při dalším jednání s bankou. A nejenom s tou vaší ale se všemi bankami.

U nebankovních společností je to jiné. Ty nemají možnost nahlížet do bankovního registru (pouze některé z nich jsou zapojeny do nebankovního registru SOLUS) a obecně nebankovní společnosti nabízí půjčky za mnohem „měkčích“ podmínek. Na druhou stranu, nebankovní půjčky a úvěry jsou většinou o něco dražší než ty od banky.

Nebankovní půjčka od Home Credit po telefonu

Nebankovní půjčky bez registru poskytuje například i Home Credit. U něj je možné vyřídit si půjčku jen po telefonu. Nemusíte tedy nikam chodit. Stačí z pohodlí vašeho domova zavolat na bezplatnou infolinku a vše potřebné kolem vaší půjčky může být velmi snadno a rychle obratem vyřízeno.

Telefonní půjčka Home Credit je poskytována ve výši od 10000 Kč do 150000 Kč. Peníze si po telefonu můžete od Home Credit půjčit na 1 – 84 měsíců. Tato půjčka bez registru je tedy vhodná i jako krátkodobá půjčka k pokrytí nečekaných výdajů a/nebo i jako dlouhodobý úvěr, kterým můžete financovat dražší nákupy nebo náročnější výdaje ve vaší domácnosti. Peníze půjčuje Home Credit bez omezení, takže je může použít k nákupu čehokoliv, co zrovna potřebuje.

U této půjčky po telefonu od Home Credit se neplatí žádný poplatek za schválení půjčky (tak jako je tomu běžně u většiny bank). Není zde ani žádný poplatek za správu. Budete hradit jenom pravidelné splátky půjčených peněz a příslušné úroky. Minimální úroková sazba je u této půjčky bez registru nastavena na 12,51%.

K vyřízení půjčky po telefonu je nutné, aby vám bylo minimálně 18 roků a měli jste trvalé bydliště na území České republiky. Pokud tomu tak je, tak budete potřebovat už jen doložení vašich příjmů. Nemusíte mít strach, není požadován nijak vysoký příjem. Postačí, abyste měli alespoň nějaký pravidelný minimální příjem, který můžete doložit, a půjčka vám bude obratem schválena.

Pokud potřebujte rychle půjčit peníze, tak není nic jednoduššího než zavolat do Home Credit a za chvíli už mohou být peníze na cestě k vám. Tak na co čekat, je to tak snadné!
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Home Credit:

Půjčka, úvěr: Nebankovní půjčkynez registru: Telefonní půjčka Home Credit
Poskytovatel půjčky / úvěru: Home Credit a.s.
Typ společnosti: nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 10 000 Kč
Maximální výše úvěru: 150 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 1
Max. délka úvěru – měsíce: 84
Minimální úroková sazba úvěru: 12,51%
Poplatek za správu – ročně: 0 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, schopnost splácet úvěr.
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: Bez poplatku.
Pojištění: Volitelně pojištění výdajů.
Jde o bankovní úvěr: ne
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Pujcky liberec

Spočítejte si, o kolik se vám sníží měsíční splátka po konsolidaci.

Půjčím peníze

Rychle a jednoduše peníze pro vás. Půjčte si peníze od ČSOB.

Půjčka na směnku ihned půjčky na směnku bez poplatku

Až 350 000 Kč bez ručitele. Zažádejte online do 3 minut!

Půjčím peníze hotově

Půjčíme Vám na cokoliv až 200000Kč. Splátky 6-72 měsíců!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply