Nebankovní hypotéka WPB Capital: Americká hypotéka bez registru

Americká hypotéka je finanční produkt, který nabízí celá řada bank. Je to výhodný způsob, jak si půjčit peníze, když potřebujete získat vyšší částku. Pokud ale máte nějaký negativní záznam v bankovním registru klientských informací, vaše šance na získání půjčky od banky jsou poměrně hodně malé. Existuje ale i možnost jak získat půjčku bez registru. Jednou z nich je Americká hypotéka od WPB Capital, která je poskytována bez registru.

Americká hypotéka WPB Capital (bez registru)

Parametry, jaké má americká hypotéka od WPB Capital, jsou poměrně standardní ve srovnání s konkurencí. Minimální výše americké hypotéky je stanovena na 2 milióny korun, maximální výše pak může být až 100 miliónů korun. Maximální výše půjčky může být do 70% ceny zastavené nemovitosti. Délka splácení hypotéky je pak od 36 do 240 měsíců (3 – 20 roků).

Pro sjednání hypotéky je nutné doložit výpis z bankovního a nebankovního registru. Pokud v nich ale existuje nějaký negativní záznam, hypotéku je možné sjednat. Tato americká hypotéka bez registru je tak dostupná i těm, kdo měli problém při získání půjčky od banky.

Poplatky a úroky za úvěr od WPB Capital

Minimální výše úroků je u americké hypotéky bez registru od WPB Capital ve výši 8,5%. Poplatek za schválení půjčky je u WPB Capital stanoven individuálně pro každého klienta. Žádné další poplatky (za vedení hypotéky nebo jiné poplatky) nejsou požadovány.

Podmínky pro získání hypotéky bez registru

Základním předpokladem pro získání hypotéky od WPB Capital je věk minimálně 18 rok. Žadatel dále musí být občanem ČR, nebo zde mít alespoň dlouhodobý trvalý pobyt. Dále je nutné doložit běžné osobní doklady a také výpis z bankovního registru CBCB a z nebankovního registru LLCB.

Jako zástava za půjčení peníze může sloužit téměř jakákoliv nemovitost – dům, byt, pozemek, rekreační objekt nebo i další.

Nebankovní hypotéka bez registru?

Poskytovatelem hypotéky je spořitelní družstvo WPB Capital. I když spořitelní družstvo není klasická banka, platní pro něj podobná pravidla jako pro banky.  Při jednání s takovou společností tak máte mnohem větší jistotu spolehlivosti než u jiných nebankovních společností. Spořitelní družstvo podléhá podobně, jako banky, dohledu České národní banky.

Pokud vám banka zamítla vaši žádost o půjčku nebo hypotéku, pak se rozhodně vyplatí zvážit možnost půjčit si peníze od nebankovní společnosti jako je i WPB Capital.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Americká hypotéka WPB Capital:

Půjčka, úvěr: Nebankovní hypotéka WPB Capital: Americká hypotéka bez registru
Poskytovatel půjčky / úvěru: WPB Capital, spořitelní družstvo
Typ společnosti: spořitelní družstvo
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Americká hypotéka
Minimální výše úvěru: 2 000 000 Kč
Maximální výše úvěru: 100 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 36
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru: 8,50%
Poplatek za správu – ročně: individuální
Poplatek za poskytnutí úvěru: individuální
Minimálně: individuální
Maximálně: individuální
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, občan ČR nebo cizinec s trvalým či dlouhodobým pobytem na území ČR, doložit výpis z bankovního (CBCB) a nebankovního registru dlužníků (LLCB)
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění nemovitostí, max. 70 % hodnoty: domy, byty, pozemky, rekreační objekty, vinkulace pojistného plnění z pojištění nemovitosti, notářský zápis se svolením k vykonatelnosti.
Předčasné splacení: Individuálně.
Změna smluvních podmínek: Individuálně.
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky: Družstvo akceptuje zápisy v registrech dlužníků.
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčím 10000 jeste dnes

Schválení půjčky do 1 hodiny. Nyní ke každému úvěru navigace!

Jakub polák, písek

Spotřebitelský úvěr, který se vyplatí. Zavolejte nám!

Půjčky bez registru ihned

Půjčky od soukromých osob. Nebankovní půjčky pro každého již od 5000 Kč.

Potřebuji půjčit

Půjčka až 10 000 Kč do 30 minut. Vše vyřídíte online doma. Začněte!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply