Proč je www.cetelem.cz klientská zóna správnou cestou pro správu našich půjček?

Ať už máme u Cetelem jednu nebo hned několik různých půjček, měli bychom v obou případech myslet hlavně na to, že je dobré mít o půjčkách celkově dostatečný přehled. Tedy vždy přehledně vědět informace o částkách, typech, stejně jako o splátkách. Pokud existuje možnost, jakým způsobem to vědět, je to určitě varianta, kterou je hojně využívaná www.cetelem.cz klientská zóna. Právě ta je určena každému klientovi, který má uzavřenu smlouvu.

Co nám www.cetelem.cz klientská zóna vlastně nabídne?

Pokud vás zajímá, co vám www.cetelem.cz klientská zóna dokáže nabídnout, jsou to v první řadě právě informace spojené hlavně s tím, co se týká vaší půjčky. V daném administrativním rozhraní tak uvidíte informace o vašem konkrétním úvěru, stejně jako zde vidíte třeba to, kolik vám ještě zbývá zaplatit, nebo jaké jsou konkrétní splátky.

Tím ale celková přehlednost nekončí, jelikož dobře vidíte i rozpis budoucích splátek, nebo rozpis těch, které jste už uhradili. Máte tak přehled o tom, zda vše hradíte tak jak máte a zda společnost Cetelem vaše platby vždy zaúčtovala.

Díky tomu se můžete vyvarovat případným problémům a máte tak jedinečnou možnost vše rychle a jednoduše vyřešit, a to s ohledem právě na vaše konkrétní potřeby.

Přístup je třeba aktivovat

Přístup do dané klientské zóny rozhodně není nijak složitý, což je také jeden z důvodů, proč ho využít – tedy proč si ho vlastně aktivovat. Máme-li být konkrétní také v tomto směru, určitě nesmíme zapomenout na fakt, že to nejdůležitější, co potřebujeme, je variabilní symbol. Ten spolu s telefonním číslem a heslem uvedeme na aktivační stránce a rázem nám www.cetelem.cz klientská zóna už umožní, abychom se standardně přihlásili. K tomu jsou třeba dvě věci, a to:

  • Variabilní symbol naší smlouvy
  • Naše zvolené heslo

Využití ušetří čas, ale i peníze

Jelikož zde budeme mít vše potřebné na jednom místě, máme možnost ušetřit především velké množství času. Nebudeme muset při každém požadavku na informace kontaktovat zákaznickou linku, stejně jako nebudeme muset třeba navštívit pobočku. Jelikož samotná klientská zóna je dostupná online, stačí se z našeho počítače či notebooku kdykoliv a odkudkoliv jenom přihlásit a získat vše potřebné. Tím ušetříme obrovské množství času.

Šetřit ale můžeme i peníze, které by byly jinak spojeny třeba s tím, že bychom cestovali na pobočku, stejně jako spojené s tím, pokud bychom snad žádali o informace telefonicky. Navíc vám www.cetelem.cz klientská zóna nabídne i řadu důležitých informací o dalších produktech a tak můžete zjišťovat i to, zda pro vás budou vhodné v případě dalších půjček. A i na nich budete moci ušetřit. I to je důvod, proč této možnosti využívat. A to i s ohledem na bezpečnost dat. Zde je však třeba podotknout, že část z ní je i na vaší straně. Ostatně to potvrzuje i sdělení uvedené na webu tohoto poskytovatele: „Zavazuji se ke všem identifikačním a autorizačním údajům zamezit přístup třetím osobám a prohlašuji, že v této souvislosti nesu veškerá rizika spojená s využíváním Klientské zóny

Klientská zóna přihlášení Cetelem
Klientská zóna přihlášení Cetelem

Online žádost o půjčku u České spořitelny