Ještě výhodnější konsolidace půjček s Českou spořitelnou

Česká spořitelna je banka s velice dlouhou tradicí, která však nestaví jen na své minulosti, ale dívá se do budoucna a snaží se svým zákazníkům nabídnout zcela nové produkty, které jim usnadní život. A když ne zcela nové, tak alespoň ty starší v novém hávu – jednodušší, rychlejší, výhodnější. K takovým patří i nově nastavené konsolidace půjček.

Podmínky konsolidace půjček

Bez ohledu na to, kolik různých drobnějších dluhů máte, Česká spořitelna je schopna a ochotna, samozřejmě v případě, že prokážete svou bonitu, sloučit je do jednoho, a to až do celkové výše 600 000 korun. Sloučit lze přitom v podstatě jakékoliv dluhy. Půjčky, úvěry, kreditní karty, kontokorent…

Jak na to

Navštivte nejbližší pobočku České spořitelny, připravte si doklad totožnosti, tj. občanský průkaz, a potvrzení o svých příjmech. To nemusíte dokládat pouze v případě, že máte již zřízen u spořitelny účet, na který je poukazována vaše výplata. Nutné je také předložit smlouvy všech konsolidovaných úvěrů – opět mimo ty, které jsou vedeny přímo u České spořitelny. Na základě těchto informací s vámi pověřený pracovník vyjedná možnost sloučení půjček.

Výhody konsolidace půjček

Česká spořitelna za vás zcela zdarma uhradí všechny stávající závazky u ostatních finančních institucí, stanoví pro vás novou – pouze jedinou – měsíční splátku ve fixní výši, k jejíž změně může dojít pouze na vaše vlastní přání, a to až o 50% její výše. Navíc získáte možnost sami si stanovit termín splátky a využít tzv. splátkové prázdniny – až 2x za rok svou splátku odložit. V případě, že se celková výše vaší splátky po konsolidaci nesníží alespoň o 1 000 Kč, garantuje vám Česká spořitelna alespoň jednorázový tisícikorunový bonus.

lecho0047 / Pixabay

Online žádost o půjčku u České spořitelny