Konsolidace půjček

Půjčuje se velmi snadno, ale může se vám stát, že to jednoho dne přestanete zvládat řádně splácet. Hrozba exekuce není nic příjemného a do této situace se dostanete velmi snadno. Je úplně jedno, jestli dlužíte přátelům, bankám a nebankovním společnostem. Spojte si dosavadní pohledávky do jedné půjčky a splácejte jednu částku.

Konsolidace půjček rychle
Je to velmi snadné, pokud se chcete zbavit dosavadních několika dluhů, zažádejte si o půjčení částky, která bude součtem momentálních zůstatků všech pohledávek. Tato částka může být vysoká, ale ve skutečnosti můžete splácet mnohem méně než doposud. Stane se tak v případě, že jste již  z dosavadních půjček zaplatili podstatnou část nebo se blížíte ke konci se splácením. Potom se částky sníží. Konsolidace půjček poskytujeme až do výše pěti miliónů korun. Očekávejte úrok od 11,88 % p.a. Konsolidování půjček vám usnadní způsoby splácení a mimo jiné ušetříte i na bankovních poplatcích, protože převod jedné částky vyjde levněji než několika.

Sjednocení finančních závazků
Konsolidace půjček bez registru vám zaručuje, že nebudeme prověřovat registry dlužníků.  Předschválení půjčky je hotové během několika minut a žádost si můžete podat pohodlně online. Nevyžaduje se ani doklad o vašem příjmu. Můžete očekávat neplacení poplatků předem a ani v budoucnu neobjevíte žádné skryté poplatky. V případě dotazů a nejasností není problém, aby s vámi poradce prošel jednotlivé body smlouvy a vysvětlil vše důkladněji. Dohodnuté splátky můžete splácet až po dobu dvaceti let. Peníze můžete získat i expres do pěti dnů na účet po zapsání zástavy do katastru nemovitostí. Záleží na vašich potřebách, protože můžete mít exekutora za dveřmi a tady rozhoduje každá hodina. Nebojte se zatočit se svými dluhy a splácejte s vědomím, že vám dosud zbývá na všední provoz domácnosti.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin