Bankovní půjčka ihned = CitiPůjčka od CitiBank

Jestliže bankovní půjčky všeobecně provází pověst produktů, jejichž vyřízení je zdlouhavé, administrativně náročné a celkově obtížné, nic podobného nelze říci o CitiPůjčce od CitiBank. Vaši žádost, kterou lze podat online, také obratem online posoudí a vyhodnotí, poté vás pracovník banky sám navštíví a peníze na účtu můžete mít už do 48, případně 72 hodin.

Parametry CitiPůjčky

Citipůjčka je poskytována zájemcům až do výše 600 000 korun, a to bez ručitele a s velmi výhodnou úrokovou sazbou od 12,99% ročně. Půjčka je nejen bezúčelová, ale rovněž vám při jejím vyřízení nevzniká povinnost zřídit si v CitiBank také běžný účet, neboť je určena nejen pro vlastní klienty banky, ale široké veřejnosti.

CitiPůjčka pro vybrané cílové skupiny

Zvláštní cílovou skupinou zákazníků, na které se CitiBank zaměřila a ušila jim produkt přímo na míru, jsou lékaři a zubaři, pro které je k dispozici zvláštní typ Citipůjčky. Půjčka je opět bezúčelová, lze ji vyřídit online, není třeba otevírat si u CitiBank běžný účet ani shánět ručitele. Přitom si lékaři mohou s velice výhodnou úrokovou sazbou vypůjčit až 100 000 korun. Další speciální cílovou skupinou CitiPůjček jsou podnikatelé všeobecně, ti mohou za specifických podmínek žádat dokonce o částku 600 000 Kč.

Konsolidace s CitiPůjčkou

Citipůjčku lze velice výhodně využít ke konsolidaci jiných závazků, přičemž za zpracování úvěrové dokumentace nic neplatíte a banka vám garantuje, že při stejné době splácení úvěru zaplatíte u Citibank celkově nižší částku než u bank stávajících, a to dokonce do té míry, že přinesete-li konkurenční nabídku konsolidace, CitiBank se zavazuje nabídnout vám lepší!

Online žádost o půjčku u České spořitelny