Půjčky v akci – výhodné letní nabídky

V létě se celá řada bank snaží upoutat pozornost nabídkou výhodných půjček a nabízí zajímavé půjčky v akci. Patří sem například banka GE Money Bank, která se rozhodla v průběhu léta odpustit poplatek za schválení půjčky nebo UniCredit bank, která vám v případě konsolidace půjček vyplatí bonus až 3000 Kč.

Letní půjčka bez poplatku od GE Money Bank

U GE Money Bank můžete až do konce prázdnit (do 31. Srpna 2012) využít výhodnou akční letní nabídku. Pokud se rozhodnete uzavřít půjčku (Expres půjčka nebo konsolidace půjček), banka vám v tomto období odpustí poplatek za schválení půjčky.

Poplatek za schválení půjčky se u GE Money bank běžně pohybuje ve výši 1% z celkové výše úvěru, minimálně pak 500 Kč. Pokud se tedy rozhodnete pro půjčku 300000 Kč, ušetříte na letní akci až 3000 Kč.

Kromě poplatku za schválení úvěru ale můžete ušetřit i mnohem více. Pro všechny půjčky a konsolidace uzavřené v tomto letním období totiž platí, že jsou bez jakýchkoliv poplatků. Neplatíte tedy nic ani za vedení úvěrového účtu nebo za předčasné splacení půjčky. Osvobození bez poplatků ale nebude platit jenom v létě, pro ty kdo si uzavřou půjčku u GE Money banky nyní, platí osvobození od poplatků po celou dobu splácení.

Konsolidace úvěrů u UniCredit Bank s bonusem 3000 Kč

Další banka, která si připravila zajímavou letní nabídku je UniCredit Bank. Ta nabízí všem, kdo se rozhodnou využít konsolidaci půjček a úvěrů z nabídky této banky, bonus ve výši 3 tisíce korun. Tento bonus vám UniCredit Bank vyplatí na váš účet a peníze můžete použít, na co chcete.

Akční nabídka UniCredit Bank - v létě konsolidace půjček s bonusem 3000 Kč.
Akční nabídka UniCredit Bank - v létě konsolidace půjček s bonusem 3000 Kč.

Jednou z velkých výhod konsolidace u UniCredit Bank je pak i to, že banka za vás platí i všechny případné sankční poplatky. Pokud máte úvěry nebo půjčky u jiných bank, s předčasným splacením (konsolidací) jsou často spojeny různé sankční poplatky, které by vám provedení konsolidace mohli prodražit. V tomto případě ale UniCredit převezme tyto poplatky na sebe a vy neplatíte nic.

Pokud byste zvažovali konsolidaci půjček od UniCredit bank, můžete získat až 600 tisíc korun. Do 250 tisíc korun pak ani nepotřebujete spolužadatele nebo ručitele. Konsolidace půjček od UniCredit Bank – Presto půjčka je k dispozici na samostatném webu Splátkomat.cz. UniCredit Bank za ni získala v loňském roce i několik ocenění.

Online žádost o půjčku u České spořitelny