AirBank – banka, která chce, abyste ji měli rádi

Airbank se pyšní tím, že je moderní bankou 21. století, bankou, jaká tu ještě nebyla. Slibuje, že se ke svým klientům bude chovat pravdivě a otevřeně, že veškeré služby v její nabídce budou srozumitelné, přehledné a přístupné. Protože jednou ze základních služeb, kterou banky poskytují a zákazníci je očekávají, jsou půjčky, pojďme si říct něco bližšího o půjčce od AirBank.

Jak si půjčit u AirBank

Půjčí vám tu od 5 000 (což je nejnižší možná bankovní půjčka u nás vůbec) do 400 000 korun na dobu od 6 do 96 měsíců. Banka od vás přitom požaduje tyto základní informace: Osobní údaje a potvrzení o výši příjmu. Smlouvu s bankou lze podepsat nejen na pobočce, ale můžete zažádat o její doručení poštou či kurýrem, nebo s bankou komunikovat online. Po vyřízení všech těchto formalit budou peníze převedeny na váš běžný účet u AirBank.

Bonusová úroková sazba

Jak to má Airbank zařízeno s poplatky a úroky? Není to nijak jednoznačné, v podstatě se dá říci, že úrokovou sazbu své půjčky si určuje každý sám. Jak je to možné? AirBank vsadila na pozitivní motivaci svých klientů – plať řádně, plať méně. Poplatky za vyřízení půjčky neexistují a úroková sazba při vyřízení půjčky činí pouhých 8,9% ročně, při RPSN 9,3%. Budete-li splácet řádně, zůstane vám tato bonusová sazba zachována po celou dobu splácení. Řádným splácením se rozumí, že nikdy nebudete dlužit na splátkách více než 100 korun déle než 5 dnů. Porušíte-li toto pravidlo, přijdete o 20% bonusové úrokové sazby, a to při každém porušení opakovaně, pokud nedosáhnete na základní roční úrokovou sazbu 14,9% a RPSN 16,8%. Budete-li se splátkou v prodlení déle než 30 dní, ztrácíte nárok na celý bonus okamžitě. Rozhodně se vyplatí dodržovat dohodnutá pravidla!

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin