Kde nám může být poskytnuta půjčka 50000 Kč?

Suma padesáti tisíc korun je částkou poměrně zajímavou a tak je jasné, že je stále poměrně velké množství lidí, kteří si o ni žádají. Samozřejmě ne každý ví, kde najít tu nejlepší variantu této půjčky. Pojďme se tedy konkrétně podívat na to, kde nám může být půjčka 50000 poskytnuta, a to za těch nejlepších podmínek.

Jak může vypadat půjčka 50000 v bankovním segmentu?

Právě banky jsou dnes spojeny s jistotou výhodných úrokových sazeb. Hlavně potom banky menší. Pokud budeme konkrétní, je určitě třeba zmínit trojici nejlepších, kam se řadí Air Bank, mBank a také Zuno. První jmenovaná dlouhodobě patří mezi nejvýhodnější možnosti, a to pro úrok 9,9 procenta. Druhá banka má úrok stejný, ale navíc nabídne garanci toho, že pokud některá konkurenční banka zlevní, ona zlevní také. Třetí varianta, a to Zuno nabízí možnost, že své úrokové sazby sníží dle nabídky, kterou dostanete u konkurence. A pokud ne, dostanete na ruku 2 000 Kč. To vše jsou jasné důkazy toho, že půjčka 50000 je u těchto bank rozhodně nejvýhodnější.

Samozřejmě ani podmínky získání nemusejí být nijak výrazně složité. Často stačí příjem, popřípadě i 2 doklady totožnosti. Nutno ale říci, že právě u bank musí být příjem opravdu dostatečný, stejně jako může být prověřována i finanční historie. Na druhou stranu výhodný úrok za to rozhodně stojí.

Obzváště obezřetní buďte v případě, kdy si půjčujete tuto sumu na směnku. Velmi snadno se můžete stát obětí podvodníků nebo lichvářských půjček.

Co když využijeme nebankovní společnosti?

Půjčka 50000 Kč ale může být dostupná také v segmentu nebankovním. Ani zde se určitě nemusíme být nestandardních podmínek a výhodnost je také stále blíže bankám. Pravdou je, že takto výhodné sice nebankovní půjčky nejsou, ale na druhou stranu nabízejí mnohem jednodušší podmínky získání. Třeba s ohledem na to, že půjčku získáme i s nižším příjmem, stejně jako s ohledem na to, že můžeme peníze získat i bez nahlížení do registrů. Ideální volbou jsou poté tři prověřené společnosti, a to:

  • Provident
  • Home Credit
  • Cetelem

U první jmenované máme dokonce možnost toho, aby byla půjčka 50000 poskytnuta buď standardně na účet, nebo v hotovosti.

Jak na to? U všech třech je také stejný prvotní postup, a to žádost, která je podána online. I zde nás také čeká výhoda toho, že poskytované úvěry jsou neúčelové (pokračujte zde –  http://www.pujcime-rychle.cz/pujcky-a-uvery/pujcky-neucelove/) a tak je jenom na nás, za co je utratíme.

Jaké jsou společné výhody?

Zapomínat ale nesmíme ani na několik výhod, které jsou pro oba segmenty společné. Jedná se hlavně o možnost toho, že se můžeme v rámci splácení pojistit, stejně jako o jistotu v tom, že s půjčkou nejsou spojeny žádné poplatky, a to třeba za schválení, stejně jako případné poplatky třeba za poskytnutí peněz. To ostatně dokládá třeba společnost Cetelem, a to v rámci své kalkulačky, kde si lze půjčku i nezávazně online spočítat. Toto sdělení vypadá takto: „Vypočtená výše měsíční splátky je konečná a nebude po odeslání on-line žádosti navýšena o žádné další poplatky nebo změnou úrokové sazby! Hodnoty RPSN po slevě a Úrokové sazby po slevě jsou pouze orientační.“

Půjčka 50000 znamená řešení vašich problémů
pixa_VS4 / Pixabay

Online žádost o půjčku u České spořitelny