Půjčky Citibank: CitiPůjčka na cokoliv

Výhodná bankovní půjčka na cokoliv, to je CitiPůjčka od Citibank. Potřebujete-li si vypůjčit peníze od banky a hledáte-li nějakou výhodnou nabídku, pak by vás mohla zaujmout právě půjčka od Citibank. Tato banka nabízí neúčelový spotřebitelský úvěr, finance můžete použít na cokoliv bez omezení. Banka vám půjčí 50000  – 600 000 Kč. Podívejte se na podmínky této půjčky.

Bankovní půjčka od Citibank – podmínky

Jednou z mnoha bank v ČR, které poskytují spotřebitelské úvěry a půjčky je i Citibank. Její CitiPůjčka na cokoliv je určena pro běžné občany, kteří potřebují získat finance na různé výdaje (nákup auta, zaplacení nejrůznějších výdajů apod.).

CitiPůjčka je poskytována ve výši 50 – 600 tisíc korun. Splatnost tohoto úvěru se pak může pohybovat v rozmezí 24 – 72 měsíců (tedy 2 – 5 roků). Minimální úroková sazba je u této půjčky stanovena na 10,99%.

Mezi hlavní podmínky půjčky od Citibank patří minimální věk 25 roků (to je trochu rozdíl oproti ostatním bankovním i nebankovním společnostem kde zpravidla postačuje minimální í věk 25 roků). U některých podnikatelských profesí pak Citibank vyžaduje dokonce věk ve výši minimálně 30 roků.

Banka poskytuje půjčky nejenom zaměstnancům, ale i OSVČ. Pozor ale na to, že pokud jste OSVČ, musíte spadat do některé z profesí, které banka akceptuje. A to jsou: právník, advokát, notář, lékař, zubař, veterinář, lékárník, architekt, účetní. Pokud jste OSVČ a nespadáte do některé z těchto kategorií, musíte využít některý z jiných úvěrových produktů banky, které jsou určeny přímo pro podnikatele.

Další podmínkou pro získání půjčky od Citibank je minimální í čistý měsíční příjem ve výši 20000 Kč (pokud bude žádat o půjčku třeba s manželkou/manželem nebo s jiným spolužadatelem, pak postačí minimální příjem 15000 Kč (společně s druhým žadatelem ale vaše celkové čisté měsíční příjmy musí být minimálně 20000 Kč)).

CitiPůjčka od Citibank – poplatky

Citibank si účtuje poplatek za schválení úvěru a to ve výši 1% z celkové výše půjčky. Minimálně se tak platí 600 Kč, maximálně to je 6000 Kč. Dále banka účtuje roční poplatek za vedení úvěru a to ve výši 588 Kč. Další poplatky nebo nutnost vedení bankovní účtu u Citibank není požadováno.

Předčasné splacení Citipůjčky

Za předčasné splacení půjčky si Citibank účtuje poplatek ve výši 1% z doplácené částky. Minimálně vás ale předčasné splacení půjčky u Citibank bude stát 2000 Kč. Pokud o předčasné splacení požádáte v posledním roce splácení, bude poplatek nižší (0,5% nebo 2000 Kč).
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv Citibank:

Půjčka, úvěr: Půjčky Citibank: CitiPůjčka na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: Citibank Europe plc, organizační složka
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 50 000 Kč
Maximální výše úvěru: 600 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 24
Max. délka úvěru – měsíce: 72
Minimální úroková sazba úvěru: 10,99%
Poplatek za správu – ročně: 588 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 600 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: bez dalších poplatků
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 25 let, 30 let pro podnikatele vybraných profesí (viz poznámka), čistý měsíční příjem od 20 000 Kč (se spolužadatelem od 15 000 Kč, dohromady však min. 20 000 Kč)
Požadavky na zajištění úvěru: bez zajištění
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splácené jistiny (max. 2 000 Kč) nebo 0,5 % z předčasně splácené jistiny (max. 2 000 Kč), není-li doba mezi předčasným splacením a sjednaným koncem úvěru delší než 1 rok
Změna smluvních podmínek: bez poplatku
Pojištění: Lze dokoupit pojištění schopnosti splácet
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky: Pokud jste OSVČ, Citibank akceptuje pouze tyto vybrané profese: právník, akvokát, notář, lékař, zubař, veterinář, lékárník, architekt, účetní. Nebo můžete být majitelem společnosti (společníkem se vkladem) zabývající se stejným předmětem činnosti jako zde uvedení podnikatelé.
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : na cokoli

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Kreditní karta bez registru

Najdeme nejlepší možný úvěr. Možné využít i pojištění úvěru!

Půjčím peníze

Půjčka 20000! Jednoduše přes internet získejte tuto částku až domů!

Půjčka 70000

Dostupná půjčka. Půjčky do půl hodiny v hotovosti. Žádné poplatky předem.

Rychlé půjčky do 5000

Nemůžete doložit příjem? U nás potvrzení nevyžadujeme!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply