Půjčka bez úroků pro důchodce i nezaměstnané

Kdo by nepotřeboval někdy půjčit peníze? Ve finanční tísni se ocitnete raz dva a poslední roky se s nedostatkem peněz potýká stále více jedinců a rodin. Je jasné, že první na řadu přijdou dotazy u rodiny a známých. Jenže nemusí to být tak. Někteří jedinci se obávají požádat své nejbližší o pomoc ve finanční tísni a raději vsadí na pomoc od profesionálů – od bankovních a nebankovních společností.

 

Půjčky pro každého

Při žádosti o půjčku v bance můžete narazit na několik problémů. Hlavně se zde poskytují finance pouze zaměstnaným nebo podnikatelům s dostatečným příjmem.  Je však pravděpodobnější, že peníze potřebují nezaměstnaní a rovněž důchodci, kteří nemají tak velké příjmy a větší vydání, např. v případě rozbití domácího spotřebiče, může ohrozit pokrytí běžných domácích výdajů. Půjčka pro nezaměstnané se dá získat i u nebankovních společností, které nepožadují potvrzení o příjmu.  Dá se zažádat i o poměrně vysoké částky, ale tady je třeba si dobře uvědomit vaše skutečné možnosti dohodnutých splátek. Stačí mít několik restů v placení půjčky a máte na krku nepříjemnou exekuci, která vás může připravit o všechno. U nebankovních společností se nepožadují ručitele a ani se nenahlíží do registru dlužníků. To znamená, že když máte někde jinde nějaký vroubek se splácením, nemusíte se obávat zamítnutí.

 

Zajímají vás výhodné půjčky? Co byste řekli na půjčky bez úroků? Ano, i to je možné. Jakmile se rozhodnete pro tento druh půjčení peněz, měl by vám poskytovatel předložit dokumenty, kde bude uvedena konkrétní splátka na požadovanou částku, doba splácení a vy zaplatíte jenom poplatek za celou dobu trvání půjčky. Je samozřejmě nutné si předem propočítat, jestli není poplatek příliš vysoký a vyhnout se případným nemilým překvapením.

Online žádost o půjčku u České spořitelny