Půjčky Volksbank: Spotřebitelský úvěr bez zajištění

Volksbank nabízí spotřebitelský úvěr bez zajištění. Tato bankovní půjčka je tedy nabízena bez nutnosti mít ručitele nebo předkládat bance nějakou zástavu či jiné zajištění. U Volksbank si může každý zájemce půjčit až půl miliónu korun snadno a rychle. Peníze si můžete půjčit až na 8 roků. Pokud vás zajímá tato půjčka, podívejte se na to, jaké jsou podmínky a kolik zaplatíte na poplatcích u tohoto úvěru od Volksbank. Základní parametry tohoto spotřebitelského úvěru od Volksbank jsou následující: Minimální výše úvěru je 20000 Kč. Maximálně si pak můžete půjčit 500000 Kč.

Spotřebitelský úvěr bez zajištění od Volksbank – až půl milionu korun

Doba splatnosti se může pohybovat v rozmezí 12 – 96 měsíců (tedy od jednoho roku až do 8 let). Minimální úrok je u této půjčky od Volksbank ve výši 9,5%. Konkrétní úroková sazba se pak dále odvíjí od nastavené doby splatnosti a na základě dohodnuté výše úvěru.

Při úspěšném schválení si Volksbank automaticky z půjčené částky strhne 1% jako poplatek za zpracování půjčky. Minimální výše tohoto poplatku je od 500 Kč, maximální výše je pak bez omezení (tedy maximálně 1% z půjčené částky).

Dále pak budete platit pravidelný roční poplatek za správu a vedení úvěru u Volksbank. Ten je u této banky nastavena na 600 Kč ročně (tedy 50 Kč měsíčně). V ceně této půjčky ale není zahrnuto pojištění proti neschopnosti splácet, nebo dlouhodobé pracovní neschopnosti. Ani pojištění proti úrazu s trvalými následky či smrti. Pokud máte zájem o takové pojištění vaší půjčky, musíte si je sjednat individuálně někde jinde.

K získání půjčka od Volksbank je potřeba předložit běžné osobní doklady, které prokáží vaši totožnost. Je potřeba předložit dva různé doklady (například se může jednat o občanský průkaz, rodný list, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo třeba cestovní pas). Dále vám také musí být minimálně 18 roků a musíte mít trvalé bydliště na území České republiky.

V neposlední řadě pak banka Volksbank požaduje doložení vaší schopnosti splácet půjčené peníze. To znamená předložit potvrzení o příjmech nebo jiné doklady, které prokáží vaši schopnost dostát svým závazkům. U podnikatelů nebo OSVČ se může jednat například o předložení daňových přiznání za předcházející období, u zaměstnanců to mohou být výpisy za bankovního účtu, kam dostávají výplatu z práce, nebo výplatní pásky či potvrzení od zaměstnavatele nebo ze mzdové účtárny.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Volksbank:

Půjčka, úvěr: Půjčky Volksbank: Spotřebitelský úvěr bez zajištění
Poskytovatel půjčky / úvěru: Volksbank CZ, a. s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 20 000 Kč
Maximální výše úvěru: 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 96
Minimální úroková sazba úvěru: 9,50%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, doklady prokazující totožnost, doklady prokazující příjmy.
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: Min. 500 Kč.
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Pujcky nebankovni jihlava

Jednoduchá smlouva, bez ručitele. Peníze do 48 hodin, bez registrů.

Ověřené půjčky

Potřebujete rychle půjčit peníze bez zbytečných poplatků a procesů?

Půjčky sms do 5000 korun

S námi nemusíte trávit hodiny na pobočce! Za minutu máte na cokoli.

Půjčka 50 000

Dostupná půjčka! Nenahlížíme do registru. Nebankovní půjčky do 30 minut v hotovosti!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply