Konsolidace GE Money: Konsolidace půjček až 300 tisíc Kč

Banka GE Money Bank nabízí celou řadu půjček a úvěrů. Jednou z nabídek je i konsolidace půjček. Tato nabídka konsolidace je určena všem, kdo mají závazky u jiných bank (nebo případně i jiné). GE Money Bank na konsolidaci půjček nabízí až 300 000 Kč. Výhodou konsolidace (sloučení) půjček je snížení pravidelných měsíčních splátek. Kromě toho mohou zájemci o konsolidaci u GE Money Bank získat další peníze (až do výše 300 tisíc korun).

Konsolidace půjček je specifický typ úvěru. Zatímco u běžné půjčky si půjčujete peníze od banky (nebo od nebankovní společnosti) na různé výdaje, u konsolidace vám banka (nebo nebankovní společnost) půjčí peníze na zaplacení jiných půjček, úvěrů nebo i dalších pohledávek.

Konsolidace půjček od GE Money Bank

Podmínky pro schválení konsolidace půjček u GE Money Bank jsou podobné jako pro ostatní půjčky a úvěry u této banky. Zájemce o tuto službu musí mít v GE Money Bank vedený běžný účet (minimální varianta osobního účtu v GE Money Bank je účet Genius Start, za který zaplatíte minimálně 708 Kč za rok).

Žadatel o konsolidaci půjček pak musí předložit běžné osobní doklady, musí bance doložit své příjmy a také musí být v trvalém zaměstnaneckém poměru na dobu neurčitou.

Aby bylo možné provést konsolidaci půjček, musí žadatel doložit doklady ke všem ostatním půjčkám u jiných bankovních společností. Základní podmínkou, aby byla konsolidace schválena, je také to, že žadatel nesmí být u žádné společnosti v prodlení se splátkami. To znamená, že pokud budete o konsolidaci půjček žádat ve chvíli, kdy již máte nějaké neuhrazené splátky nebo jiné závazky po splatnosti, nebude vaše žádost schválena.

Celková výše konsolidovaných půjček nesmí přesáhnout 300 000 Kč. V případě, že jsou konsolidované půjčky nižší a současně příjmy žadatele dovolují poskytnout maximální výše úvěru (300 tisíc Kč), může být zbytek peněz vyplacen jako půjčka.

Doba splatnosti u konsolidace půjček od GE Money Bank může být nastavena v rozmezí 24 – 96 měsíců. Za vyřízení konsolidace se platí jednorázový poplatek ve výši 1% (minimálně 500 Kč, maximálně 3000 Kč).

Pokud je žádost o konsolidaci půjček schválena, žadatel se již nemusí o nic starat. GE Money Bank sama vyřídí všechny potřebné dokumenty a doplacení závazků a půjček u jiných věřitelů žadatele. Výhodou, jakou má konsolidace půjček, je možnost prodloužení doby splácení u jednotlivých závazků, snížení celkové měsíční splátky. Nezanedbatelnou výhodou pak může být i získání dalších finančních prostředků.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Konsolidace půjček GE Money Bank:

Půjčka, úvěr: Konsolidace GE Money: Konsolidace půjček až 300 tisíc Kč
Poskytovatel půjčky / úvěru: GE Money Bank, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Konsolidace půjček
Minimální výše úvěru: 30 000 Kč
Maximální výše úvěru: 300 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 24
Max. délka úvěru – měsíce: 96
Minimální úroková sazba úvěru: 7,90%
Poplatek za správu – ročně: 588 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 708 Kč ročně za vedení běžného účtu Genius Start
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, trvalý pobyt v ČR, trvalý zdroj příjmu, telefon do zaměstnání, běžný účet vedený u GE Money Bank
Požadavky na zajištění úvěru: Nad 200 000 Kč musí být v případě společného jmění manželů druhý z manželů uveden jako spolužadatel.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 100 Kč změna data splátky
Pojištění: Volitelně pojištění pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : konsolidace stávajících půjček ze spotřebitelských úvěrů, kreditních karet a kontokorentů

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčky bez registru ihned ostrava

Přesně tolik Vám půjčíme přes SMS. Vše vyřídíte online doma. Začněte!

Rychlé půjčky do 5000

Najdeme pro vás vhodnou půjčku. Půjčky od 1000 do 10 milionů Kč!

Krátkodobé půjčky

Úvěry 40 000 – 5 000 000 Kč. Sjednávejte online!

Rychlá půjčka 50000

Půjčíme všem bez rozdílu. Půjčte si již od 10 tisíc.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply