Půjčky Oberbank: Spotřebitelský úvěr neúčelový

Jednou z mnoha bank, které u nás nabízí své bankovní služby je i Oberbank AG. I tato banka má ve svém portfoliu různé úvěrové produkty. Jedna z nabídek, která je určená především pro klienty této banky, je neúčelový spotřebitelský úvěr. Tato bankovní půjčky je k dispozici od 50 tisíc korun. Maximální výše úvěru je ale jenom 100 tisíc korun. Tento úvěr je tedy určený spíše k financování menších výdajů nebo na pořízení méně finančně náročného zařízení pro váš dům, byt či zahradu.

Neúčelový spotřebitelský úvěr od Oberbank AG

Jednou z hlavních podmínek spojených s poskytnutím spotřebitelského úvěru od Oberbank AG je mít v této bance založený běžný účet. Pokud jej nemáte, musíte si ho před podáním žádosti o půjčku nejprve nechat zřídit. A dále by vám na tento účet od Oberbank AG měla chodit alespoň 3 měsíce vaše výplata ze zaměstnání nebo jiné pravidelné příjmy.

Díky této podmínce se tak spotřebitelský úvěr od Oberbank AG příliš nehodí pro „neklienty“ této banky. Zakládat si nový účet a nechat si tam tři měsíce posílat svoje příjmy jenom kvůli půjčce 100 tisíc korun se asi nevyplatí. Takže pokud neplánujete změnu své banky, pak je asi rozumnější řešit půjčku jinak. Pro stávající klienty Oberbank AG je to ale určitě zajímavá nabídka, jak získat peníze

Podmínky a parametry půjčky od Oberbank AG

Úvěrový rámec u této půjčky může být v rozmezí 50 – 100 tisíc korun. Doba splatnosti pak může být zvolena v rozmezí 12 – 60 měsíců (tedy 1 až 5 roků). Základní úrok u této půjčky od Oberbank AG je ve výši 8,5%.

Při úspěšném schválení půjčky si pak banka automaticky strhává jednorázový poplatek ve výši 1,5%, minimálně ale 300 Kč. U této půjčky dále zaplatíte roční poplatek za správu ve výši 600 Kč ročně (50 Kč měsíčně). Do nákladů půjčky je případně ještě možné zahrnout poplatky za vedení bankovního účtu u Oberbank AG. Varianta osobního účtu s názvem Žirokonto vás vyjde minimálně na 240 Kč ročně.

Co je potřeba udělat k získání této půjčky od Oberbank AG? Jak již bylo uvedeno výše, tato nabídky cílí především na stávávající klienty banky, kteří si chtějí vypůjčit až 100 tisíc korun na běžné výdaje. Podmínky této bezúčelové půjčky zahrnují minimální věk 18 rok, mít účet u Oberbank AG a dále vám na tento účet musí chodit vaše pravidelné příjmy. Na základě vašich příjmů si pak banka stanovuje vaši schopnost splácet. Další požadavky na zajištění této půjčky by neměly být potřeba, záleží to ale na individuálním posouzení daného klienta.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Oberbank:

Půjčka, úvěr: Půjčky Oberbank: Spotřebitelský úvěr neúčelový
Poskytovatel půjčky / úvěru: Oberbank AG pobočka Česká republika
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 50 000 Kč
Maximální výše úvěru: 100 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 60
Minimální úroková sazba úvěru: 8,50%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,50%
Minimálně: 300 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 240 Kč ročně za vedení běžného účtu Žirokonto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, privátní účet u Oberbank minimálně po dobu tří měsíců, pravidelné poukazování příjmů na tento privátní účet.
Požadavky na zajištění úvěru: Individuální.
Předčasné splacení: Neuvedeno.
Změna smluvních podmínek: 0,2 – 1 % ze zůstatku úvěru, min. 200 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Sms pujčky rychle

Sháníte půjčka 20000? Porovnáme za Vás aktuální nabídky.

Půjčka bez dokazování příjmů

Na cokoli, rychle, výhodně! Až 1 000 000 Kč na vaše plány.

Pujcka do 15000

Nejlevnější půjčka bez zbytečných formalit! Rádi Vám vyjdeme vstříc.

Půjčky 10000

Máte dluhy a vlastníte nemovitost? Půjčka až 50% hodnoty ihned!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply