U koho si otevřít bankovní účet bez poplatků?

Bankovní účet dnes potřebuje téměř každý z nás. A proč? Jelikož z něho můžeme platit naše pravidelné i jednorázové výdaje, stejně jako nám na něho může chodit výplata. A protože je spojený také s platební kartou, můžeme díky němu i jednoduše platit u obchodníků. Pojďme se proto podívat na možnosti, kde si dnes uzavřít a sjednat bankovní účet bez poplatků. Tedy takový, u kterého nebudeme platit třeba za vedení, za položky, ale i za řadu dalších věcí.

Oblíbený bankovní účet bez poplatků je u FIO

První možností, na kterou se podíváme, přináší Fio Banka. Ta na trhu rozhodně není žádným nováčkem a tak máme možnost najít ji na celé řadě poboček ve větších městech. Samozřejmostí je i to, že její bankovní účet bez poplatků je nabízen jak běžným občanům, tak samozřejmě také podnikatelům, nebo právnickým osobám. Na co také nesmíme zapomínat, to je i informace o tom, že ho lze sjednat také z pohodlí domova.

Pokud se podíváme na to, co vše máme zdarma, je to celá řada věcí. Může to být 10 výběrů z FIO bankomatů, stejně jako 5 výběrů z bankomatů ostatních bankovních domů. Tím ale pozitiva stále nekončí, jelikož stejně tak můžeme být zdarma platby na Slovensko, což je pro mnohé velké plus. Dále je to také:

  • Vedení účtu
  • Příchozí i odchozí tuzemské transakce
  • Hotovostní služby na pobočce banky

Dobrou volbou je také Equa bank

Další bankou, která nabídne bankovní účet bez poplatků, je rozhodně Equa bank. Ta se řadí mezi menší banky, které však rozhodně mají co nabídnout. Zdarma tak budeme mít nejenom vedení účtu, ale samozřejmě i jednotlivé platby, stejně jako možnost využívat internetové bankovnictví. Nechybí ale ani další pozitiva, jako je bezkontaktní karta s bonusovým programem, nebo výběry ze všech bankomatů zdarma. O tomto banka uvádí: „Když potřebujete hotovost, jednoduše si peníze vyberete z nejbližšího bankomatu. V zahraničí za výběr zaplatíte pouze 9 Kč.“

Zapomínat ale nesmíme na jednu velkou výhodu, a to je možnost založení účtu online. Pokud je to váš první účet, jednoduše si ho založíte. Pokud přecházíte z jiné banky, nabídne vám Equa bank pomocnou ruku a vše pro vás zdarma a rychle zařídí.

Nezklame ani mBank

Tato banka se pyšní tím, že byla první na našem trhu, která účet zdarma nabídla. Její nabídka trvá až do současné doby. A tak máme jistotu toho, že je u ní zdarma vedení, stejně jako jsou u ní zdarma příchozí, nebo odchozí tuzemské platby.

Každý měsíc navíc tento bankovní účet bez poplatků nabídne možnost tří výběrů z bankomatů. A to jakýchkoliv, které jsou na našem území k dispozici. Ať už tedy vyberete tuto banku, nebo jakoukoliv jinou, musíme vám ji samozřejmě doporučit a pozitivně zhodnotit. Díky nim totiž výrazně ušetříte a získáte tak potřebný komfort spojený se správou vašich finančních prostředků.

Vedení účtu zdarma
Založení účtu zdarma – FIO banka

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin