Spotřebitelský úvěr – půjčka na cokoliv

Jen málokdo se v životě nedostane do situace, kdy mu najednou schází peníze. Nedoplatek za plyn či elektřinu, nečekané pozvání na svatbu, pokažená lednička týden po nákupu nové televize, poněkud předražený lyžařský kurz, na který vaše dítě zoufale touží jet… V takovémto momentě bývá půjčka jediným dostupným řešením. Pokud si ale nechcete půjčovat zbytečně mnoho, zřejmě zjistíte, že ne všude vám vyhoví.

GE Money

Tato banka nabízí tzv. Expres půjčku, a to již od 30 000 korun. Bez ručitele i zástavy, na nízký úrok – a peníze můžete mít na účtu do pěti minut od podepsání smlouvy. Požádat o půjčku přitom můžete online a splátky si lze rozložit až na 96 měsíců – což se ovšem týká zejména půjček vyšších částek. Půjčku můžete kdykoli předčasně zdarma splatit, a to buď v plné výši, nebo jen částečně. Lze ji také pojistit pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně.

Citibank

Rovněž tato banka nabízí zájemcům formou tzv. Citipůjčky možnost zapůjčit si finanční prostředky už od 30 000 korun. Bez nutnosti ručení a s úrokem 9,99%. Do výše 100 000 korun lze tuto půjčku získat bez dokládání příjmů, podmínkou je pouze minimální měsíční příjem 15 000 korun a předložení dvou dokladů totožnosti. Zažádat o ni můžete online a výši splátky si volíte sami.

Česká spořitelna

– tady vám půjčí již od 20 000 korun, bez nutnosti ručení a dokládání účelu, s úrokem ve výši 8%. Půjčku můžete vyřídit online, přikládáte pouze doklad totožnosti. Uhradíte poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 1% z celkové částky, minimálně však 400 korun, a měsíční poplatek 59 Kč za vedení účtu. Splatnost si můžete stanovit už od jednoho měsíce.

Air Bank

Tato banka je doslova bílou vránou. Nabízí půjčky již od 5 000 Kč, a to zcela bez poplatků, s úrokem 8,9%. Za včasné splácení slibuje odměny. Svým vlastním klientům poskytuje půjčky ihned. Vše je přitom samozřejmě možné zařídit online.

Online žádost o půjčku u České spořitelny