ESSOX půjčka: Nebankovní půjčky a úvěry na cokoliv

Nemáte-li štěstí s žádostí o půjčky v bance, pak pro vás máme jinou nabídku. Tou jsou nebankovní půjčky od nebankovní společnosti ESSOX. Tato finanční společnost nabízí nebankovní půjčky od 3000 Kč až do 500 000 Kč. Peníze si tady může půjčit až na 7 roků a neplatíte žádné poplatky předem ani žádné poplatky za schválení půjčky či za její vedení. Jediné, co u této nebankovní půjčky splácet, jsou pravidelné splátky a úroky. A co víc, pokud vás banka s žádostí o peníze odmítla, tady máte šanci získat peníze!

Nebankovní půjčky do 500000 Kč bez omezení pro všechny

Nebankovní půjčka od ESSOX je k dispozici pro všechny zájemce o peníze. Půjčit si může každý, kdo splní základní podmínky této nebankovní finanční společnosti. K dispozici je úvěr ve výši od 3 tisíce korun až do půl miliónu korun.

Dobu splatnosti si můžete sami zvolit podle toho, jak se vám to nejvíc hodí. Minimální doba splatnosti je u tohoto nebankovního úvěru 5 měsíců. Maximálně si pak peníze můžete půjčit na 84 měsíců (tedy maximálně na 7 roků).

Velkou výhodou této nebankovní půjčky je to, že neplatíte žádný poplatek za schválení půjčky. Zatímco v bance (nebo i u jiných nebankovních společností) si běžně řeknou o poplatek za schválení půjčky ve výši 1% z toho, kolik si půjčíte, u ESSOX to máte bez poplatku.

Nebankovní půjčky ESSOX jsou také bez poplatku za vedení půjčky. Většina bank, si běžně naúčtuje roční poplatek za správu úvěru, který se pohybuje od 600 Kč do 1800 Kč (tedy 50 – 150 Kč měsíčně). U ESSOX ale žádný takový poplatek není. Platíte zde pouze dohodnuté splátky půjčky podle splátkového kalendáře.

Kdo si může půjčit peníze od ESSOX a jaké jsou podmínky?

Podmínky pro získání této nebankovní půjčky od ESSOX jsou poměrně prosté. Podobně jako i jinde, i zde musí žadatel o peníze předložit doklady k ověření totožnosti. Jsou potřeba dva doklady – občanka a druhý doklad k prokázání totožnosti žadatele. Druhým dokladem u ESSOX může být například cestovní pas, řidičský průkaz, kreditní karta, zbrojní průkaz nebo i jiné doklady.

Pokud je vám minimálně 18 roků a máte nějaký, alespoň minimální pravidelný příjem, který můžete nebankovní společnosti ESSOX doložit, půjčka může být vaše.

Výhodou nebankovní půjčky od ESSOX může být i to, že není prováděno ověření finanční minulosti žadatele o peníze v bankovním registru. Tato nebankovní půjčka bez registru je tak dostupná i těm, kdo mají nějaké nevyrovnané závazky u některé banky.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení ESSOX:

Půjčka, úvěr: ESSOX půjčka: Nebankovní půjčky a úvěry na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: ESSOX s.r.o.
Typ společnosti: nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 3 000 Kč
Maximální výše úvěru: 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 5
Max. délka úvěru – měsíce: 84
Minimální úroková sazba úvěru: údaj není znám
Poplatek za správu – ročně: 0 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, 2 doklady totožnosti (platný občanský průkaz a další průkaz totožnosti, např. cestovní pas, řidičský průkaz, kreditní karta apod.)
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 1 000 Kč
Pojištění: Volitelně pojištění schopnosti splácet.
Jde o bankovní úvěr: ne
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Vybavení domácnosti, vylepšení bydlení, služby a volný čas, autombily a motocykly (max. 11 let stáří)

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Ihned půjčím

Půjčka až 150.000 novinka. Vrátíme Vám 1/2 úroků z půjčky. Splatnost do 84 měsíců. Novinka.

Půjčky od soukromých osob na směnku

Půjčky do půl hodiny v hotovosti. Žádné poplatky předem.

Nejlepší půjčka bez prokazování příjmů a registru

Chcete si snadno a levně půjčit? Srovnání půjček 2.000 – 600.000 Kč.

Kreditní karty bez registru

Nechce vám půjčit banka? My ano! Bez poplatku a ručitele do 24h.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply