Waldviertler Sparkasse: Bankovní půjčka na směnku

Půjčka od Waldviertler Sparkasse je bankovní půjčka na směnku. I když je to klasická bankovní půjčka, její forma se od toho, co obvykle nabízí banky, trochu liší. Zatímco u jiných bank běžně klient uzavírá pouze smlouvu o půjčce nebo o úvěru, Waldviertler Sparkasse požaduje, aby klient podepsal směnku, která pak slouží pro případné řešení pohledávek u této půjčky.

Bankovní půjčka na směnku od Waldviertler Sparkasse od 30000 Kč

Tato bankovní půjčka může být použita k libovolnému účelu. Pokud si zvolíte bankovní půjčku na směnku od Waldviertler Sparkasse, získané peníze může použít na nákup nejrůznějšího spotřebního zboží (nábytek nebo jiné vybavení do bytu, elektronika, počítače nebo i na nové či ojeté automobily). Peníze také mohou sloužit na rekonstrukci či modernizaci bytu nebo i na jiné další výdaje.

Bankovní půjčka na směnku od Waldviertler Sparkasse je poskytována v minimální výši 30000 Kč. Maximální výše tohoto úvěru pak není omezena. Pouze u vyšších částek požaduje banka zajištění půjčky – nejlépe formou zástavy nemovitosti nebo jinou adekvátní formou ručení.

Peníze si na směnku můžete od této banky půjčit na 12 – 48 měsíců. Minimální úroková sazba u této půjčky začíná od 8,5%. Za schválení půjčky si Waldviertler Sparkasse automaticky strhne poplatek ve výši 2% z půjčených peněz (minimálně to je 400 Kč, maximální výše poplatku za schválení je bez omezení – tj. maximálně 2% z celkové půjčky).

Kromě tohoto jednorázového poplatku hradíte bance ještě roční poplatek za správu úvěru, který je 600 Kč ročně (tj. 50 Kč měsíčně). Dále pak Waldviertler Sparkasse požaduje, abyste měli v této bance zřízený běžný osobní účet. Z něj jsou pak prováděny úhrady splátek vaší půjčky. Základní varianta osobního účtu u Waldviertler Sparkasse vás vyjde na 240 Kč ročně (tedy 20 Kč měsíčně)

Pokud vás zajímá tato bankovní půjčka na směnku a je vám minimálně 18 roků, pak budete potřebovat běžné osobní doklady a dále prokázat svoje příjmy.

Jak již bylo zmíněno výše, Waldviertler Sparkasse požaduje, aby byla u této půjčky podepsána bianko směnka. Také je zde požadavek na minimálně jednoho ručitele (týká se především vyšších částek úvěrů). V případě že o tuto půjčku na směnku bude žádat jeden z manželů, je možné, aby ten druhý byl ručitelem.

Získané peníze z této půjčky je následně možné použít na cokoliv a bez omezení. Můžete si za ně tedy pořídit to, co právě teď potřebujete, nebo je utratit jakkoliv jinak.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Waldviertler Sparkasse:

Půjčka, úvěr: Waldviertler Sparkasse: Bankovní půjčka na směnku
Poskytovatel půjčky / úvěru: Waldviertler Sparkasse von 1842 AG
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 30 000 Kč
Maximální výše úvěru: 30 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 48
Minimální úroková sazba úvěru: 8,50%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 2,00%
Minimálně: 400 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 240 Kč ročně za vedení běžného účtu.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, prokázání příjmu.
Požadavky na zajištění úvěru: Blankosměnka, příp. směnečné ručení – min. 1 ručitel (u manželů je možnost ručení druhého z manželů), u objemově vyšších úvěrů je zpravidla požadováno zástavní právo k nemovitosti, vinkulace pojistného plnění z pojištění zastavené nemovitosti.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: Min. 500, max. 2 000 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Kde si půjčit peníze

Až 350 000 Kč bez ručitele. Zažádejte online do 3 minut!

Peníze na ruku ihned

Rychle a jednoduše peníze pro vás. Půjčte si peníze od ČSOB.

Auto bez registru

Půjčka online až 500.000. Potřebujete peníze a banky Vám nepůjčí? Bez registrů do 24 hodin.

Lichváři brno

Spočítejte si úsporu z ceny zemního plynu. Neplaťte více než musíte.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply