Půjčky Oberbank: Flexi Hypotéka – americká hypotéka

Zajímavou možnost, jak získat peníze od banky, nabízí Oberbank. Jedním z finančních produktů této banky je americká hypotéka s názvem „Flexi hypotéka“ od Oberbank. Americká hypotéka umožňuje všem vlastníkům nějaké nemovitosti získat peníze na libovolný účel. Základním principem této půjčky (americká hypotéka) je že vlastník nemovitosti dává bance do zástavy svůj dům, byt či jinou nemovitost. A banka mu poskytne úvěr. U Oberbank a její Flexi hypotéky může vlastník nemovitosti získat až 75% z odhadní ceny nemovitosti.

Americká Flexi hypotéka od Oberbank

Poskytovatelem této půjčky je Oberbank AG. Nabízená půjčka (americká hypotéka) je k dispozici od 100000 Kč. Maximální výše půjčky je limitována pouze odhadní cenou nemovitosti. Banka Oberbank AG vám půjčí až 75% z odhadní ceny nemovitosti. To je určitě zajímavá nabídka, u jiných bank je běžně k dispozici maximální výše úvěru v rozmezí 50 – 70% z odhadní ceny nemovitosti.

Oberbank AG si za schválení tohoto úvěru účtuje poplatek ve výši 1,5% z úvěru. To je minimálně 1500 Kč (maximální výše tohoto bankovního poplatku za schválení úvěru je 25 000 Kč). Peníze si u Oberbank AG můžete půjčit na 12 – 240 měsíců (tedy na 1 – 20 roků).

Mezi podmínky získání této půjčky patří i to, že musíte mít u Oberbank AG zřízený bankovní účet. Základní varianta běžného účtu je Žirokonto. Za něj zaplatíte min. 240 Kč ročně. Kromě toho ještě Oberbank AG účtuje roční poplatek za správu úvěru ve výši 1800 Kč (tj. 150 Kč měsíčně). Úroková sazba u americké Flexe hypotéky od Oberbank AG je stanovena individuálně.

Co potřebujete ke schválení půjčky?

Základním předpokladem schválení americké hypotéky u Oberbank AG je to, že žadatel musí mít u této banky zřízený běžný účet. Tento účet musí mít v bance minimálně 3 měsíce a musí mu tam chodit výplata ze zaměstnání (nebo jiné pravidelné příjmy).

Minimální věk žadatele o půjčku jde 18 roků. Půjčka je zajištěná nemovitostí a maximální výše úvěru může být maximálně do 75% z odhadní ceny nemovitosti.

Předčasné splacení úvěru za poplatek

Pokud zvažujete americkou Flexi hypotéku od Oberbank AG, měli byste ještě vědět, že případné předčasné splacení je u této banky za poplatek.  Ten je ve výši 1% z předčasně splácené částky. Pokud se rozhodnete doplatit úvěr v posledním roce splatnosti, pak je výše poplatku o něco menší, jen 0,5% ze zbývající částky.

[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Americká hypotéka Oberbank:

Půjčka, úvěr: Půjčky Oberbank: FlexiHypotéka – americká hypotéka
Poskytovatel půjčky / úvěru: Oberbank AG pobočka Česká republika
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Americká hypotéka
Minimální výše úvěru: 100 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru: individuální
Poplatek za správu – ročně: 1 800 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,50%
Minimálně: 1 500 Kč
Maximálně: 25 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 240 Kč ročně za vedení běžného účtu Žirokonto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, privátní účet u Oberbank minimálně po dobu tří měsíců, pravidelné poukazování příjmů na tento privátní účet.
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění nemovitostí, max. 75 % hodnoty.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 0,2 – 1 % ze zůstatku úvěru, min. 200 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka bez registru a poplatku předem

Dostupná půjčka. Nenahlížíme do registru. Půjčky do 30 minut v hotovosti na ruku.

Peníze na směnku

Výhodně až 5 mil Kč do druhého dne! Rychlé peníze pro Vaši firmu

Půjčka na ruku

Půjčka bez registru, bez poplatku Peníze do 24 hod, až na 84 měsíců

Sms půjčky bez registru ihned

Extra výhodná půjčka – Peníze do 5 dnů. Bez poplatků. Předčasné splacení bez sankcí.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply