Každoročně o procento nižší úrok

Pozitivní motivace k řádnému splácení se mezi finančními ústavy šíří jako nákaza španělské chřipky. Každý z poskytovatelů hledá tu svou, pro klienta co nejvábivější, cestičku a doufá, že zaznamená zlepšení v platební morálce natolik velké, aby byly nejen pokryty výlohy s tímto krokem spojené, ale ještě se navýšil zisk.

Pravidelné snižování úrokové sazby

Česká spořitelna se rozhodla k problému přistoupit formou pravidelného snižování úrokových sazeb. V praxi to vypadá tak, že si půjčíte peníze, a když budete řádně splácet, příští rok zaplatíte na úrocích méně o jeden procentní bod, následující rok rovněž, atd. Nejenže to pro vás znamená významnou úsporu finančních prostředků, ale zároveň se tímto způsobem také zkracuje celková doba splácení poskytnutého úvěru.

Další výhody půjčky od České spořitelny

Česká spořitelna vám půjčí 20 až 600 000 korun, a to bez prokazování účelu, bez zajištění a až na dobu sedmi let. Pokud váš příjem chodí na účet u České spořitelny, nemusíte dokládat ani ten. Jednorázový poplatek za zpracování úvěru je 1 000 korun, dále pak poplatek za vedení úvěrového účtu činí trvale 0 korun. Výši a termín měsíční splátky si můžete určit sami, přičemž datum lze opakovaně změnit a splátku dle potřeby snížit či zvýšit až o 50%. To vše samozřejmě zdarma. Dvakrát ročně lze dokonce měsíční splátku bez sankcí zcela odložit. Do 60 dnů od podpisu smlouvy od ní lze bezplatně odstoupit.

Pojištění schopnosti splácet

K úvěru si lze sjednat rovněž výhodné pojištění schopnosti splácet, které vás ochrání v těžkých životních situacích jako je dlouhodobá pracovní neschopnost či invalidita a pamatováno je i případnou ztrátu zaměstnání.

Online žádost o půjčku u České spořitelny