Půjčky Komerční banka: Gaudeamus – úvěr pro studenty

Bankovních i nebankovních společností, které by nabízely půjčky pro studenty, není mnoho. Jednou z mála nabídek půjčky pro studenty je od Komerční banky. Ta nabízí speciální úvěr Gaudeamus. Ten je určený právě pro studenty vysokých nebo vyšších odborných škol. Hlavní výhodou tohoto úvěru může být to, že splátky je možné odložit až na dobu po skončení studia (hradí se tak jen úroky a základní půjčená částka se začne splácet a po skončení nebo přerušení studia)

Půjčky pro studenty od Komerční banky

Půjčka pro studenty – úvěr Gaudeamus od Komerční banky je běžný neúčelový bankovní úvěr. Student si od Komerční banky může půjčit částku 20 tisíc až 600 000 tisíc korun. Splatnost tohoto úvěru Gaudeamus může být nastavena na 12 – 120 měsíců (tedy 1 – 10 roků).

Úvěr Gaudeamus je určený především pro studenty vysokých škol, nebo vyšších odborných škol. Pokud student nemá vlastní doložitelné příjmy, požaduje banka, aby byl úvěr zajištěný ručením třetí osoby (rodiče nebo jiná osoba), která je schopná doložit pravidelné příjmy v požadované výši. Nebo je případně možné ručit za půjčené peníze vkladem u Komerční banky nebo stavebním spořením u Modré pyramidy.

Podmínky půjčky pro studenty od Komerční banky

Kromě hlavní podmínky – doložitelné studium na vysoké škole, vyšší odborné nebo střední škole v ČR nebo v zahraniční, musí zájemce o tuto půjčku pro studenty doložit dva doklady totožnosti. Dále je nutné mít účet u Komerční banky. Pokud jej žadatele zatím nemá, banka mu jej před podáním žádosti založí. Jedná se o osobní účet Můj Účet. U něj jsou minimální roční náklady na vedení účtu 816 Kč.

Výše úvěru je v rozmezí 20 – 600 tisíc Kč, splatnost pak 12 – 120 měsíců. Základní úroková sazba u této půjčky je ve výši 8,36%. Poplatek za schválení půjčky si Komerční banka neúčtuje. Účtuje si ale roční poplatek za správu úvěru ve výši 600 Kč (tj. 50 Kč za měsíc).

Pokud nemá student usilující o získání půjčky vlastní doložitelné příjmy, musí se za úvěr Gaudeamus zaručit jeho rodiče nebo jiná osoba.

U půjčky pro studenty Gaudeamus je možné žádat o odložení splátek. V takovém případě pak student hradí jen úroky z půjčených peněz. Základní půjčená částka se začne splácet až po dokončení studia. Studentský úvěr Gaudeamus je tak jedna z mála možností, jak studenti mohou financovat svoje studium formou bankovní půjčky.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky pro studenty Komerční banka:

Půjčka, úvěr: Půjčky Komerční banka: Gaudeamus – úvěr pro studenty
Poskytovatel půjčky / úvěru: Komerční banka, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky pro studenty
Minimální výše úvěru: 20 000 Kč
Maximální výše úvěru: 600 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 8,36%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Cca 816 Kč ročně vedení běžného účtu MůjÚčet.
Podmínky poskytnutí úvěru: 2 doklady totožnosti, občan ČR, který je studentem vysoké školy, vyšší odborné školy a střední školy v ČR nebo v zahraničí
Požadavky na zajištění úvěru: Nemá-li žadatel o úvěr vlastní pravidelný příjem, vyžaduje banka jištění například ručením třetí osoby, vkladem u KB nebo stavebním spořením u Modré pyramidy stavební spořitelny.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky: Sleva na jazykové pobyty financované úvěrem Gaudeamus od společností EF Education First (5 %) a Asiana (500-750 Kč). Splácení jistiny lze u vybraných typů studia odložit až na dobu po jeho skončení, během studia se pak měsíčně hradí jenom úroky z vyčerpaného úvěru.
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Hotovostní půjčka 20000

Sms půjčky až 5000,-Kč. Potřebujete půjčit před výplatou? peníze ihned na účtu, bez registru.

Kde si pujcit

Sháníte půjčka 20000? Porovnáme za Vás aktuální nabídky.

Mini půjčky

Vem si peníze! Snadné peníze z domova. Rychlá on-line žádost.

Půjčka ostrava

Sháníte půjčka 20000? Porovnáme za Vás aktuální nabídky.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply