Půjčky a úvěry od LBBW Bank CZ

LBBW Bank CZ je moderní a univerzální komerční banka, která se svým klientům snaží poskytovat prvotřídní produkty i služby. Každý zde najde půjčku, která vyhovuje právě jeho potřebám.

LBBW půjčky

Ať již potřebujete peníze na cokoliv, je tu pro vás LBBW půjčka ve výši 50 – 500 000 korun se splatností 12 – 60 měsíců. Půjčka se poskytuje bez udání účelu, bez ručitele i bez zajištění. Mezi její nesporné výhody patří především rychlé vyřízení – do 48 hodin. Pro její získání není ani nutné mít běžný účet u LBBW Bank. Samozřejmostí je možnost sjednat si k půjčce pojištění schopnosti splácet, a to včetně připojištění ztráty zaměstnání. Případné předčasné splacení je zdarma.

LBBW MULTI půjčka

Jestliže už jste si půjčili jinde, nabízí vám inteligentní úvěr LBBW MULTI půjčka možnost převést svůj závazek či závazky k LBBW Bank a refinancovat je. Úvěr se poskytuje za velice výhodných podmínek – vaše stávající úvěry budou splaceny, měsíční splátka snížena a ještě existuje možnost získat hotovost navíc. LBBW MULTI půjčka se poskytuje ve výši 50 – 500 000 korun se splatností na 12 – 60 měsíců a refinancovat  ní lze maximálně 5 úvěrů současně.

IQkredit – inteligentní kontokorent

Nepotřebujete momentálně peníze na žádné konkrétní výdaje, ale rádi byste měli možnost příležitostně čerpat finanční prostředky v objemu větším, než jaký máte běžně k dispozici? Zřiďte si IQkredit. Poskytuje se ve výši 10 – 250 000 Kč. Bude pak záležet jen na vás, jak, kdy a zda vůbec svůj schválený kontokorentní rámec využijete. Podmínky pro jeho získání jsou velice jednoduché – věk nad 18 let, potvrzení o výši příjmu – minimálně 10 000 Kč/měs., dva doklady totožnosti.

Online žádost o půjčku u České spořitelny