Půjčky Česká spořitelna: Úvěr až 2,5 miliónu Kč

Neúčelový úvěr od České spořitelny umožňuje všem stávajícím klientům, i všem ostatním získat velmi snadno a rychle peníze k financování jejich soukromých potřeb a výdajů. Peníze z této půjčky jsou určeny na pořízení jakéhokoliv zboží, vybavení do bytu, domu nebo na zahradu. Na nákup auta, elektroniky, na placení různých služeb, cestování, na studium nebo i na cokoliv jiného. Hledáte-li spolehlivou a výhodnou bankovní půjčku, pak nabídka na půjčky a úvěry od České spořitelny patří určitě mezi ty, které byste neměli minout.

Půjčky a úvěry od České spořitelny – peníze pro vás

Od České spořitelny si můžete půjčit od 500 tisíc korun formou neúčelového spotřebitelského úvěru. Maximální výše této půjčky není stanovena. To, kolik vám banka půjčí, se řídí především tím, kolik si potřebujte půjčit peněz a také i tím jak budete schopni bance doložit svoji schopnost půjčené peníze splácet.

Úvěr od České spořitelny může být sjednána na dobu 12 – 96 měsíců. Minimální úroková sazba je 6,25 %. Za schválení úvěru platíte jednorázový poplatek ve výši 1% (minimálně ale 400 Kč). Další náklady na úvěr je roční poplatek za správu ve výši 708 Kč ročně. Žádné další poplatky už ale neplatíte.

Jaké jsou podmínky a jaké dokumenty potřebujete?

Pro vyřízení půjčky od České spořitelny vám musí být minimálně 18 roků a musíte být občanem české republiky s trvalým pobytem na území ČR. Kromě předložení osobních dokladů k prokázání vaší totožnosti dále Česká spořitelna požaduje předložení dokladů o vašich příjmech.

Pokud jste zaměstnanec, tak jako doklad o vašem příjmu může posloužit potvrzení o příjmech od zaměstnavatele a/nebo alespoň dva výpis z bankovního účtu, kam vám zaměstnavatel zasílá výplatu. Pokud vám výplata chodí na účet u České spořitelny, pak byste se měli obejít i bez tohoto potvrzení

Pokud jste OSVČ nebo podnikatel, pak pro získání půjčky od České spořitelny budete muset předložit daňové přiznání za předchozí období, doklad o zaplacení daně a potvrzení o oprávnění k podnikání. V individuálních případech a v závislosti na výši požadovaného úvěru pak Česká spořitelna může požadovat i další doklady.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Česká spořitelna:

Půjčka, úvěr: Půjčky Česká spořitelna: Úvěr až 2,5 miliónu Kč
Poskytovatel půjčky / úvěru: Česká spořitelna, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 500 001 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 96
Minimální úroková sazba úvěru: 6,25%
Poplatek za správu – ročně: 708 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 400 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: bez dalších poplatků
Podmínky poskytnutí úvěru: předložit průkaz totožnosti, prokázat schopnost úvěr v dohodnutém termínu ze svých příjmů splatit
Požadavky na zajištění úvěru: do 2,5 mil. Kč bez zajištění
Předčasné splacení: bez poplatku
Změna smluvních podmínek: 0,2 % z aktuálního zůstatku, min. 100, max. 1500 Kč
Pojištění: Možnost dokoupit pojištění dlouhodobé pracovní neschopnosti, plné invalidity a úmrtí
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : na cokoli

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Pujcka jeste dnes

Využijte výhodné sloučení dluhů u České spořitelny. A ušetříte!

Hotovostní půjčka

Půjčka 1/2 úroků vrátíme. Na cokoliv až do 150.000 Kč Splatnost na dobu 84 měsíců.

Půjčka před výplatou do 5000 -mobilem

Rychlá půjčka až do 600.000 Kč. Rychlé a přehledné srovnání půjček

Pujcka 15 tisíc kč pro nezaměstnané

Získejte peníze ihned s Crediem. 30 – 250 000 Kč, vyřízení online.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply