BB půjčka – jedna z nejpřívětivějších půjček na našem trhu

Některé finanční záležitosti zkrátka nepočkají a vyžadují půjčku, která je dostupná skutečně okamžitě. Donedávna hrály v tomto ohledu prim půjčky podpořené celorepublikovou sítí zástupců, kteří svým klientům donesli peníze až ke dveřím. BB půjčka jim však díky sofistikovanému technickému řešení dokáže směle konkurovat, a navíc vás nenechá ve štychu ani v případě, že se vaše finanční situace vyvine trochu jinak, než jste předpokládali.

Opravdu rozumná úroková sazba a skvělé reference od spokojených uživatelů – to jsou největší benefity, jimiž oplývá BB půjčka. Velmi příznivé podmínky nabízí nejenom při uzavírání úvěru, ale také v celém průběhu čerpání splátky. Nesplacené pohledávky BB půjčka okamžitě nepředává inkasní společnosti, ale snaží se dohodnout na rozumnějším řešení, třeba ve formě splátkového kalendáře.

BB půjčka si zakládá na přátelském proklientském přístupu

Každý klient BB půjčky je posuzován individuálně podle mnoha kritérií. Systém nahlíží do registrů, ale schopnost splácet vypočítává i na základě jiných informací. Půjčka je tak dostupná i lidem bez stálého zaměstnání, například maminkám na mateřské dovolené nebo příjemcům starobního či invalidního důchodu.

Výsledek se žadatel o půjčku dozví během velmi krátké doby. První půjčku je možné využít zcela zdarma. Slouží především k seznámení s pohodlným online profilem pro správu účtu a ověření bezpečnosti a transparentnosti celého procesu. Na stránkách je dostupná také velmi přehledná splátková kalkulačka nebo seznam nejčastěji pokládaných otázek.

A kolik je možné si půjčit?

  • Nový zákazník: 1 000 Kč až 5 000 Kč.
  • Ověřený zákazník 1 000 Kč až 45 000 Kč.

Peníze na váš účet dorazí obvykle následující pracovní den, nejpozději však do 3 dnů.

Online půjčka se vším všudy, která chrání soukromí klientů

Při žádosti o nebankovní BB půjčku skutečně nemusíte nikam chodit, ani posílat poštou notářsky ověřené podpisy. Je dostupná prostřednictvím klasického online formuláře, a bude vyžadovat ověření vašeho telefonního čísla a bankovního účtu. Počítejte s tím, že bankovní účet musí být veden na vaše jméno – jen dispoziční práva nestačí!

Bát se nemusíte ani ověřování svých příjmů u zaměstnavatele. Zástupci společnosti jsou vždy maximálně diskrétní, a nikdy při představování nepoužívají termíny jako „poskytovatel nebankovní půjčky.“ BB půjčka dbá o vaše soukromí. Pokud však přesto budete mít pochybnosti, stačí zaslat potvrzení z vašeho bankovního účtu nebo poslední dvě výplatní pásky. Záleží jen na vaší volbě.

A jaké další benefity svým klientům BB půjčka nabízí? Především flexibilní možnost prodloužení doby pro splátku úvěru. Lze požádat buď o odložení splátky nebo přímo o velmi příznivě nastavený splátkový kalendář pro nenadálé situace. Zkrátka když online půjčka, tak skutečně na 100%.

BB půjčka
Název poskytovatele BB Finance Czech s.r.o.
Popis půjčky I velkou půjčku s ověřováním příjmů lze sjednat jednoduše a diskrétně.
Základní parametry
Od 1 000 Kč
Do 45 000 Kč
RPSN od 0 %
RPSN poznámka modelový případ RPSN na webu poskytovatele – 214,3 %
Roční úrok neuvedeno
Způsob poukázání převod
První půjčka zdarma ano
Potřebné dokumenty OP nebo ŘP nebo CP
Splatnost úvěru
splatnost od 7 dní
splatnost do 12 měsíců
předčasné splacení ano, bez poplatků
Podmínky pro získání
věk od 21 do 63
občanství ČR
bankovní účet ano
zaměstnán ne
Kontakty
email info@bbpujcka.cz
web www.bbpujcka.cz
Telefon 222 764 805
Adresa BB Finance Czech s.r.o., Vyšehradská 1349/2, 128 00 Praha, Nové Město, Česká republika
Parametry půjčky
Nebankovní půjčka ano
Bez ručitele ano
Bez zajištění / bez zástavy ano
Půjčka na cokoliv ano
Peníze v hotovosti ne
Peníze na účet ano
Půjčka přes internet ano
SMS půjčka ne
Půjčka bez potvrzení o příjmu ne
Půjčka bez registru ne
Půjčka bez poplatků ano

 

Online žádost o půjčku u České spořitelny