Konsolidace od Československé obchodní banky

Kromě ČSOB Půjčky na cokoliv, ČSOB Půjčky na bydlení, ČSOB Kreditní karty, Povoleného přečerpání běžného i studentského účtu, nabízí Československá obchodní banka i ČSOB Konsolidaci, kterou si nyní představíme.

ČSOB Konsolidace

Jak již název napovídá, tento produkt není tak úplně půjčkou, funguje ale na jejím základním principu. ČSOB Konsolidace vám nabízí možnost sloučit všechny vaše úvěry, půjčky či kreditní karty na jeden účet a snížit si tím například měsíční splátku. Pokud máte úvěr či půjčku u jiného ústavu, ČSOB vaši půjčku či úvěr odkoupí a dále tedy budete dlužni už jen Československé obchodní bance.

Benefity

Nespornou výhodou je přehlednost půjčky po sloučení do jediné – rozhodně je to jednodušší, než hlídat 4 různé půjčky a k tomu navíc třeba i u různých ústavů. Samozřejmým přínosem je také kromě snížení splátky i to, že ušetříte na poplatcích, jelikož neplatíte poplatek za každou půjčku zvlášť, ale platíte jen jediný poplatek za všechny půjčky, sloučené do jedné. ČSOB se také chlubí tím, že při ČSOB Konsolidaci za Vás vyřídí veškeré nutné papírování.

Základní informace k půjčce

Tato půjčka vám kromě sloučení vašich stávajících půjček, úvěrů a kreditních karet nabízí také okamžitou půjčku ve výši minimálně 50 000 Kč a maximálně 600 000 Kč bez zajištění. Splácet tuto půjčku musíte od jednoho roku do osmi let, ovšem ČSOB tady pro své klienty nechala možnost předčasného splacení, a to kdykoliv. Při volbě půjčky ČSOB Konsolidace je možné nechat si půjčku pojistit, kdyby se vám stalo, že ztratíte zaměstnání nebo se nešťastnou náhodou dostanete do pracovní neschopnosti.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin