Půjčky Česká spořitelna: Výhodná půjčka pro studenty

Studenti – většinou nevýdělečně činné osoby, které většinu času tráví ve škole a které mají vždy na začátku školního roku největší výdaje. Tyto výdaje většinou obsahují nejrůznější nákupy skript a učebnic, platby za jídlo a oblečení, náklady na bydlení, nebo koupě obědů v menze. Na to všechno ale potřebují studenti peníze! Jenže kde je vzít? Někdy je totiž tolik vydání najednou, že ani celoprázdninová brigáda a našetřené penízky nestačí.

Půjčka pro studenty od České spořitelny

V takové chvíli pomůže Česká spořitelna. Poskytuje totiž studentům půjčku o výši od 20 000 do 300 000 korun. Jedná se o bezúčelnou půjčku, tudíž ještě ani sám student nemusí vědět, na co všechno peníze použije. Splatit ji pak musí nejpozději do deseti let, což je veliká výhoda oproti jiným půjčkám od České spořitelny, jelikož má student skutečně dostatek času, aby všechny své závazky splatil.

Kdo si může o studentskou půjčku zažádat?

Jak už je z názvu patrné, může si o tento úvěr zažádat student střední, vyšší odborné, vysoké nebo jazykové školy, a to ať už dochází na výuku prezenčně nebo dálkově, ať už se jedná o soukromou nebo státní školu, či ať už studuje v ČR nebo v zahraničí. Dále se musí jednat o osobu starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR.

Jaké jsou výhody studentské půjčky od České spořitelny?

Tato půjčka pro studenty má spoustu výhod. U úvěru je totiž stanovena zvýhodněná úroková sazba, a to 8,9% ročně po celou dobu splatnosti, možnost po dobu studia splácet sníženou splátku, možnost odstoupit od smlouvy do 60 dní bez sankce, změnit si výši splátky až o 50%, odložit si splátku dvakrát ročně, či změnit si datum splátky. Navíc pro vás Česká spořitelna zdarma posoudí vaši žádost o úvěr, povede vám úvěrový účet a vystaví veškerá potvrzení.

V neposlední řadě se můžete pojistit proti neschopnosti splácet, když například nastane další finančně náročné období.

půjčka pro studenty
BlueOlive / Pixabay

Online žádost o půjčku u České spořitelny