Půjčky CETELEM: Půjčky na cokoliv

Nebankovní společnost CETELEM je známá především díky financování nákupů na splátky. Možnost nakoupit na splátky prostřednictvím společnosti CETELEM nabízí celá řada obchodů. Nebankovní společnost CETELEM ale kromě nákupů na splátky poskytuje i klasické půjčky a úvěry. Tyto půjčky na cokoliv od CETELEM nabízí až 1 milión korun. Získané peníze pak můžete využít k jakémukoliv účelu.

Nebankovní půjčky na cokoliv od CETELEM

Výše půjčky u společnosti CETELEM se může pohybovat od 20 tisíc korun až do 1 miliónu korun. Dobu splatnosti si pak klient může zvolit v rozmezí 6 až 120 měsíců. Tyto půjčky od CETELEM se tak hodí i k financování dlouhodobých výdajů nebo třeba i k financování nového bydlení či jiných podobných výdajů.

Při schválení půjčky si CETELEM účtuje (podobně jako i banky) poplatek za schválení půjčky. Ten je u této společnosti ve výši 1% z poskytnuté částky (maximální výše tohoto poplatku je omezena na 10 000 Kč).

Za vedení a správu úvěru si pak CETELEM účtuje roční poplatek ve výši 1068 Kč (tedy 89 Kč měsíčně). Žádné další poplatky vás už ale půjčky od CETELEM nestojí.

Co je potřeba k vyřízení půjčky od CETELEM?

O půjčky od CETELEM si může požádat každý, komu je minimálně 18 roků a má trvalý pobyt na území České republiky. K získání půjčky od CETELEM je potřeba abyste měli nějaký pravidelný zdroj příjmů. Tyto příjmy je pak nutné při podání žádosti o půjčku doložit. K doložení příjmu mže posloužit výpis z bankovního účtu, kam vám ze zaměstnání chodí výplata. Je nutné takto doložit alespoň poslední dvě výplaty. Případně také můžete svoje příjmy doložit pomocí posledních dvou výplatních pásek ze zaměstnání.

K vyřízení půjčky od CETELEM dále musíte doložit svoje osobní doklady. Jsou požadovány dva doklady totožnosti (tj. občanský průkaz a nějaký druhý doklad totožnosti – řidičský průkaz, pas, zbrojní průkaz nebo nějaký jiný oficiální průkaz s fotografií.)

Pokud žijete ve společné domácnosti s manželem nebo manželkou (nebo s partnerem), pak by k žádosti o půjčku měli být doloženy i osobní údaje tohoto partnera. U partnera je také požadováno doložení jeho příjmu.

Nebankovní společnost CETELEM nabízí několik variant půjčky. Může to být neúčelová půjčka na cokoliv. V tom případě dostanete peníze na váš bankovní účet a jejich následné využití je pak jen na vás. Nebo si můžete zvolit nějaký účelový úvěr, v tom případě je nutné společnosti CETELEM předložit faktury, objednávky apod. na co budou získané finanční prostředky využity.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv CETELEM:

Půjčka, úvěr: Půjčky CETELEM: Půjčky na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: CETELEM ČR, a.s.
Typ společnosti: nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 20 000 Kč
Maximální výše úvěru: 1 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 6,90%
Poplatek za správu – ročně: 1 068 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 10 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, potvrzení o výši příjmu (vašeho i partnera ve společné domácnosti) nebo poslední 2 výplatní pásky, kopie posledního výpisu z vašeho bankovního účtu (všechny strany výpisu), oboustranná kopii dokladu totožnosti, oboustranná kopie dokladu totožnosti partnera (pokud je partner uveden v žádosti), oboustranná kopie vašeho druhého dokladu totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz apod.), popřípadě další doklady pro účelovou půjčku (kupní smlouvy, faktury, objednávky apod.).
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 1-2000 Kč
Pojištění: V ceně je pojištění schopnosti splácet úvěr.
Jde o bankovní úvěr: ne
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli. V případě účelového úvěru je potřeba doložit kupní smlouvu, faktury apod.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Rychlá půjčka na směnku

Půjčka až 300 000 Kč bez zajištění, bez poplatků za předčasné splacení.

Půjčka 20000 ještě dnes

Půjčky bez registru ihned. Najdeme pro vás vhodnou půjčku. Půjčky od 1000 do 10 milionů Kč!

Půjčka 10 000

Potřebujete 30 000 – 250 000 Kč? Půjčíme Vám ihned a na cokoliv!

Levné půjčky

Získejte až 3 mil. Kč. bez registru Ručení nemovitostí! Brzo schváleno

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply