Půjčky Česká spořitelna: Hotovostní úvěr na cokoliv

Zatím stále největší česká banka – Česká spořitelna, kromě běžných bankovních služeb, nabízí i celou řadu úvěrových produktů. U České spořitelny si můžete půjčit peníze hned několika různými způsoby. Mezi půjčky České spořitelny patří i Hotovostní úvěr na cokoliv. Je to neúčelová bankovní půjčka, kde si můžete velmi snadno půjčit částku od 30 tisíc korun. Horní hranice tohoto úvěru není limitována. U částky do 500 tisíc korun nepožaduje Česká spořitelna žádné ručení, u vyšších částek je požadováno zajištění úvěru. Maximální výše pak závisí na hodnotě ručení či zástavy.

Podmínky půjčky od České spořitelny

Hotovostní úvěr na cokoliv od České spořitelny je určený především pro běžné občany, kteří potřebují finanční půjčku. Peníze od banky je možné využít na různé účely, u této půjčky není využití peněz vázáno na nějaký konkrétní záměr.

Splatnost úvěru se může pohybovat v rozmezí 1 – 84 měsíců. Za schválení půjčky si Česká spořitelna bude účtovat jednorázový poplatek ve výši jednoho procenta z půjčené částky. Pro tento jednorázový poplatek za schválení půjčky platí, že minimálně se jedná o částku 400 Kč, maximální výše není omezena (maximální výše je tedy 1% z půjčených peněz).

Kromě tohoto jednorázového poplatku za schválení půjčky si dále Česká spořitelna účtuje 708 Kč, jako roční poplatek za správu úvěru. Žádné další poplatky už ale nejsou požadovány.

Jak získat peníze od České spořitelny?

Pro vyřízení půjčky budete potřebovat doklady k doložení vaší totožnosti a dále banka požaduje doložení schopnosti splatit půjčku v řádném termínu. Jako doložení příjmů může sloužit výpis z bankovního účtu, kam vám zaměstnavatel zasílá výplatu. Nebo si můžete u zaměstnavatele nechat vystavit potvrzení o vašich příjmech (příslušný formulář je možné najít na webových stránkách České spořitelny).

Pokud budete žádat o úvěr nad 500 000 korun, bude Česká spořitelna vyžadovat další záruky za půjčené peníze. Může to být ručitel nebo zajištění úvěru nějakou nemovitostí či jinou formou.

Předčasné splacení úvěru je u České spořitelny jenom za poplatek. Ten si banka účtuje ve výši 1% z doplatku (pokud budete úvěr předčasně doplácet v posledním roce jeho splatnosti, pak to bude jen 0,5%).

Česká spořitelna k této půjče nabízí i možnost pojištění. Může to být pojištění pro případ dlouhodobé pracovní neschopnosti, plné invalidity či úmrtí. V takovém případě vám pojistka pokryje případné výdaje spojené s hrazením splátek úvěru.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky v hotovosti Česká spořitelna:

Půjčka, úvěr: Půjčky Česká spořitelna: Hotovostní úvěr na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: Česká spořitelna, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky v hotovosti
Minimální výše úvěru: 30 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 1
Max. délka úvěru – měsíce: 84
Minimální úroková sazba úvěru: 8,00%
Poplatek za správu – ročně: 708 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 400 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: bez dalších poplatků
Podmínky poskytnutí úvěru: průkaz totožnosti, prokázat schopnost úvěr v dohodnutém termínu ze svých příjmů splatit, dokumenty týkající se zajištění úvěru
Požadavky na zajištění úvěru: až pro úvěr nad 500 000 Kč
Předčasné splacení: 1 % z výše mimořádné splátky úvěru (poslední rok splatnosti úvěru jen 0,5 %).
Změna smluvních podmínek: 0,2 % z aktuálního zůstatku, min. 100, max. 1500 Kč
Pojištění: Možnost dokoupit pojištění dlouhodobé pracovní neschopnosti, plné invalidity a úmrtí
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : na cokoli

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčky do 20 tisíc kč

Půjčky bez registru a bez skrytých poplatků Stačí 2 doklady.Peníze do 24hodin

Půjčky pro nezaměstnané ihned

Jednoduše přes internet získejte tuto částku až domů!

Půjčky do 5000

Potřebujete rychle půjčku? Využijte naší půjčku na směnku.

Půjčím peníze

Online sjednání do 60 sekund. Zavoláme Vám, neplatíte poplatky!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply